Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 09.07.2020 r. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki

Ocena:

POLICJANT PO SŁUŻBIE ZATRZYMAŁ PIJANEGO KIEROWCĘ WE WRZEŚNI

26.11.2019 14:00

POLICJANT PO SŁUŻBIE ZATRZYMAŁ PIJANEGO KIEROWCĘ WE WRZEŚNI

Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę, który prowadził samochód mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Tym razem nikomu nic się nie stało. Często przejażdżki z promilami kończą się tragicznie. Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu można trafić do więzienia nawet na 2 lata.


20 listopada br. policjant z Wrześni po służbie, wracał wieczorem do domu. Na ulicy Słowackiego przy rondzie przechodził przez pasy. Nagle tuż przed nim gwałtownie zahamował kierowca osobowego mercedesa. Kiedy funkcjonariusz próbował wyjaśnić powody takiego zachowania, auto odjechało z piskiem opon.

 

Kilkanaście minut później policjant dotarł do swojego osiedla i zauważył jak do jednego z bloków podjeżdża ten sam samochód, który o mało go nie potrącił. Podszedł do pojazdu wyjaśnić sytuację. Jednak podczas rozmowy z kierowcą, wyczuł od niego woń alkoholu. Zadzwonił pod numer alarmowy 112 i poprosił o przyjazd patrolu. Mundurowi przebadali kierującego alkomatem. Okazało się, że ma ponad 1,5 promila w organizmie. 24-latek został zatrzymany. Za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu kodeks karny przewiduje do 2 lat więzienia.

Hannibal Data: 02.12.2019 09:36 ID:11896
Łapać oszołomów którzy po mieście jeżdżą stówą. Przerażenie, jak widzisz tak pędzące auto a tu chodniczek wąski i nie zdążyło by się uciec. Malo było śmiertelnych wypadków? Nie stać przy ul. Poznańskiej bo tam dwupasmówka i nie ma takiej gęstej zabudowy i pieszych, a stać przy ruchliwych ulicach w centrum Miasta.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Duży pożar budynku magazynowego z częściami samochodowymi oraz lakierni w Dobrej Zderzenie Busa z samochodem osobowym. POSIADAŁ BLISKO 400 GRAMÓW MARIHUANY W DOMU Tragedia na Jeziorze Mikorzyńskim CHCIAŁ SPALIĆ DOM Z RODZINĄ W ŚRODKU Zatrzymani za pobicie Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń! OKRADŁA RODZICÓW NA PONAD 4 TYSIĄCE ZŁOTYCH ZATRZYMANY WŁAMYWACZ, KTÓRY DOKONAŁ KRADZIEŻY RZECZY NA 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH 12 PRAW JAZDY ZATRZYMANYCH PRZEZ OSTATNI WEEKEND