Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 06.07.2020 r. Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

Ocena: 1
1 0

KRYMINALNI ZATRZYMALI MIESZKAŃCA SŁUPCY ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

26.11.2019 13:55

KRYMINALNI ZATRZYMALI MIESZKAŃCA SŁUPCY ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali mieszkańca Słupcy, który posiadał znaczne ilości różnego rodzaju narkotyków. Łącznie ponad 550 gramów środków odurzających i substancji psychotropowych. Funkcjonariusze znaleźli też w jego domu plantację zakazanych prawem konopi indyjskich. Zgodnie z zapisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 8 i 10 lat więzienia.


Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową weszli do domu mężczyzny, którego podejrzewali o posiadanie środków narkotycznych. Okazało się, że w jednym z pomieszczeń uprawiał zakazane prawem rośliny. Funkcjonariusze ujawnili 35 doniczek z konopiami indyjskimi w różnym stopniu wegetacji. Właściciel plantacji, aby zapewnić im optymalne warunki wzrostu, obłożył ściany folią, ocieplił je, zamontował odpowiednie oświetlenie, zadbał o wentylację. Kryminalni przeszukali również mieszkanie podejrzanego, w którym znaleźli kilkaset gramów marihuany, niemal 40 gramów amfetaminy i ponad 70 tabletek extasy. Zatrzymany posiadał również metaamfetaminę.

 

Policjanci zatrzymali posiadacza środków odurzających i substancji psychotropowych wraz z narkotykami, które zabezpieczono do dalszych badań. Po przesłuchaniu i złożeniu wyjaśnień słupczanin został zwolniony do domu. Prokurator zdecydował o oddaniu mężczyzny pod dozór policji do czasu ostatecznego rozstrzygnięcia sprawy w Sądzie.

KRYMINALNI ZATRZYMALI MIESZKAŃCA SŁUPCY ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Kręcimy lody Data: 03.12.2019 11:01 ID:11901
A rozliczenie decydentów, ustawodawców za wprowadzenie do masowego obrotu podyktowane chciwością takich art. jak : tandetnego alkoholu, zchemizowanej żywności odbierającej zdrowie i życie, opakowań o kosmicznych nadrukach farbą drukarską ( trucizna ), podwójnych opakowań zaśmiecających środowisko. Za niszczenie nowych technologii które spowodowały by m.innymi , Nasze życie bardziej ekologiczne itd. Jednym z bardziej haniebnych posunięć , to dobranie się nawet do takiego art. jak ,, chleb ,, . Chciwość i i pazerność nie mająca końca , nawet w przypadku gdy to będzie truło.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)