Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 13.11.2019 r. Imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Ocena:

Pożar stodoły w miejscowości Rosocha-Kolonia

Koło 05.11.2019 11:51 (8 dni temu)

Pożar stodoły w miejscowości Rosocha-Kolonia

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 20.35 otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku stodoły w miejscowości Rosocha-Kolonia gm. Osiek Mały. Na miejsce pożaru zadysponowani zostali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole, OSP Wrząca Wielka, OSP Grzegorzew, OSP Dęby Szlacheckie, OSP Koło nad Wartą, OSP Budki Nowe.


Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że pożarem objęty jest budynek stodoły wraz ze znajdującą się w nim słomą i sianem. Strażacy podali łącznie osiem prądów gaśniczych wody na palący się budynek, słomę i siano. W wyniku pożaru spaleniu uległ dach na części budynku objętego pożarem oraz około 300 sztuk balotów sprasowanej słomy i siana. Pożar przez 10 godzin gasiło 33 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny pożaru prowadzi policja.

 

Tekst: mł. bryg. Jacek Wiśniewski, Zdjęcia KP PSP KOŁO


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


WYPADEK NA DRODZE KRAJOWEJ 25 Kolejne bezczelne oszustwo WYPADEK NA PRZEPRWIE ZMIANY W PRZEPISACH DOTYCZĄCYCH KONTROLI DROGOWEJ OBOWIĄZUJĄCE OD 7 LISTOPADA 2019 ROKU PORZUCENIE ROWERU MIEJSKIEGO Rusza zimowy telefon Pożar stodoły w miejscowości Rosocha-Kolonia ŚLESIN – DZIELNICOWY SPOTKAŁ SIĘ Z UCZNIAMI Na pięćdziesiątce jechał 130 km/h