Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 25.05.2020 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ocena:

KOLEJNA ŚMIERĆ NA DRODZE

28.10.2019 16:21

KOLEJNA ŚMIERĆ NA DRODZE

W Zygmuntowie w gminie Wilczyn doszło wczoraj wieczorem do śmiertelnego wypadku. 42-letnia kobieta zginęła pod kołami subaru, potrącona przez 18-letnią kobietę. To już dziesiąta ofiara w tym roku.


Do tego tragicznego zdarzenia doszło około 18:05. Policjanci, którzy ustalali przebieg wypadku nie pamiętają tak niepotrzebnej i bezsensownej śmierci, której można było bardzo łatwo uniknąć.

 

Mąż kobiety jechał tamtędy na skuterze, który jednak się popsuł i uniemożliwił dalszą jazdę. Mężczyzna zadzwonił więc po syna, aby ten z przyczepką przyjechał i zabrał jego i motorower. Żona mężczyzny postanowiła, że też pojedzie. Dotarli na miejsce i mieli załadować skuter na przyczepkę. Najpierw jednak odpięli przyczepkę od samochodu i syn mężczyzny odjechał, żeby nawrócić. W tym czasie nadjechała 18-latka z gminy Wilczyn i z impetem uderzyła w stojącą na środku jezdni kobietę. Mężczyźnie nic się nie stało – stał na poboczu.

 

42-letnia mieszkanka gminy Wilczyn zginęła na miejscu. Nikt już nie ustali dlaczego stała po zmroku na środku jezdni, dlaczego nie zeszła na pobocze – potrzeba było tak niewiele, żeby przeżyła.

 

Policjanci apelują o zadbanie na miejscu zdarzenia drogowego o odpowiednie oznaczenie tego miejsca. Jeżeli rzecz dzieje się po zmierzchu, należy czymś oświetlić sprzęty, które nie mają własnego zasilania albo to zasilanie zostało uszkodzone. W przeciwnym wypadku przeszkoda zostanie zauważona w ostatniej niemal chwili i może być za późno na jakąkolwiek reakcję ze strony kierowcy.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


SPRAWCA, KTÓRY OSZUKAŁ PFRON NA BLISKO 2 MILIONY ZŁOTYCH TRAFIŁ ZA KRATKI KOLEJNE OSZUSTWO NA POLICJANTA NIETRZEŹWY KIERUJĄCY ZAKOŃCZYŁ SWOJĄ JAZDĘ NA BETONOWYM PRZEPUŚCIE POLICJA OSTRZEGA - UWAGA NA OSZUSTÓW! POLICJANT W CZASIE WOLNYM OD SŁUŻBY ZATRZYMAŁ NIETRZEŹWEGO KIERUJĄCEGO 29-LATEK ZATRZYMANY ZA DOKONANIE ROZBOJU