Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 16.01.2021 r. Imieniny: Walerii, Włodzimierza

Ocena: -1
0 1

KIEROWCA MERCEDESA POWINIEN STRACIĆ PRAWO JAZDY… DWA RAZY TEGO SAMEGO DNIA

18.10.2019 13:24

KIEROWCA MERCEDESA POWINIEN STRACIĆ PRAWO JAZDY… DWA RAZY TEGO SAMEGO DNIA

Policjanci z konińskiej drogówki wzięli udział w działaniach grupy SPEED na terenie powiatu tureckiego. Poniższy film pokazuje, że niektórzy kierowcy za nic mają i przepisy i nakładane na nich sankcje.

 

https://www.youtube.com/watch?v=QILp4eKTewE


W którymkolwiek powiecie nie pojawi się grupa SPEED, tam na pewno zarejestrują wiele przekroczeń prędkości. Wczoraj działania tych policjantów prowadzone były w powiecie tureckim. Policyjny wideorejestrator zapisał wiele wykroczeń, ale zachowanie jednego kierowcy zasługuje na szczególną uwagę. 38-letni mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego kierując mercedesem na drodze krajowej nr 83 w gminie Dobra, w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 66 km/h. Policjanci zgodnie z taryfikatorem ukarali go 500 zł mandatem i 10 pkt karnych. Powinni jeszcze zatrzymać mu prawo jazdy, ale nie mogli. Nie mogli, bo kilkadziesiąt minut wcześniej (!) stracił ten dokument w Gnieźnie, popełniając podobne wykroczenie.

 

Jak widać nie na każdym wrażenie robią ostre sankcje, jakie mogą spotkać zbyt szybkich kierowców. Policjanci ze swej strony wysłali oczywiście do starosty gnieźnieńskiego odpowiednie zawiadomienie o popełnionym wykroczeniu.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)