Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 26.01.2020 r. Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

Ocena:

Wypadek drogowy w miejscowości Kamień

Koło 17.07.2019 09:08

Wypadek drogowy w miejscowości Kamień

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Kamień gmina Koło.


Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Wrzącej Wielkiej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy Audi leży na boku w przydrożnym rowie. Kierująca samochodem osobowym Audi opuściła pojazd przed przybyciem jednostek ochrony przeciwpożarowej. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu prądu  z akumulatora w uszkodzonym pojeździe oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy  kierującej pojazdem Audi. Działania ratownicze przez 1 godzinę prowadziło 12 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

Opracowanie: st. sekc. Katarzyna Wojciechowska


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wierzbinek – wpadł z narkotykami Tragiczny wypadek na Autostradzie A2 Mika wykryła narkotyki na dwóch posesjach Sprawcy usiłowania włamania do Bitcoinów zatrzymani na gorącym uczynku” Zgnilec amerykański Policjanci zlikwidowali dziuplę samochodową Zatrzymani za kradzież elektronarzędzi Rozrzucone butle z gazem propan – butan ZATRZYMANY ZA NIELEGALNY TYTOŃ Pożary sadzy w kominach oraz w kotłowniach