REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 19.07.2019 r. Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego

Ocena:

Policjanci odzyskali przywłaszczone 1000 funtów brytyjskich

Konin 28.06.2019 15:24 (21 dni temu)

Policjanci odzyskali przywłaszczone 1000 funtów brytyjskich

Do zdarzenia doszło 19 czerwca na parkingu przy jednym z konińskich supermarketów.


Kilka dni potrzebowali konińscy policjanci aby ująć sprawcę przywłaszczenia pieniędzy z dnia 19 czerwca. Jak się okazało tego właśnie dnia poszkodowanemu wypadły pieniądze kiedy ten wsiadał do swojego samochodu. Po krótkiej chwili na miejsce parkingu podjechał inny mężczyzna, który te pieniądze znalazł, i które to postanowił zachować.  Za przestępstwo przywłaszczenia cudzej rzeczy , w wyniku jej znalezienia grozi do roku pozbawienia wolności.

Przypominamy, że niezależnie od okoliczności wszelkie znalezione rzeczy powinny być zwrócone prawowitym właścicielom. W  przypadku kiedy nie są oni nam znani, istneieje wiele instytucji (między innymi Policja lub Straż Miejska) , którym znalezioną rzecz można przekazać.

 

st.sierż. Adrianna Karwowska-Kuna


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Pożar w smażalni Nietrzeźwa na autostradzie Jechał za szybko i stracił prawo jazdy Pożar drzewa hulajnogi mogą być niebezpieczne – pierwsza kolizja w Koninie Owczarek niemiecki poszukuje właściciela Czasowa organizacja ruchu Za zbyt szybką jazdę straciła prawo jazdy Wypadek drogowy w miejscowości Kamień Pożar stogu w Łukomiu