Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 22.09.2019 r. Imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Ocena: -1
0 1

Wypadek w Bierzwiennej Długiej

Kłodawa 22.05.2019 09:10

Wypadek w Bierzwiennej Długiej

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Bierzwienna Długa gm. Kłodawa.


Na drodze wojewódzkiej W263 doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych; Opel Vectra, Opel Astra i Renault Megan. Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz OSP Kłodawa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że pojazdami podróżowało pięć osób. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu prądu z akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kierującej Renault Megan. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zespołu ratownictwa medycznego poszkodowaną przekazano pod opiekę medyczną. Działania ratownicze przez 1 godzinę i 31 minut prowadziło 19 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

Tekst: mł. bryg. Jacek Wiśniewski

Johny Stefek Data: 22.05.2019 20:47 ID:11275
Prędkości na tej drodze są pobijane codziennie, brawura i szybkość to norma na tej drodze. Sam miałem tam nie jeden raz problem skręcić możesz sygnalizować kierunkowskazem i swiatlo stopu nie robi na nikim wyrażenia, byle szybkiej...

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje: