REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 22.09.2019 r. Imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Ocena: 1
2 1

Ochroniarz z klubu aresztowany na 3 miesiące

Konin 17.05.2019 10:58

Ochroniarz z klubu aresztowany na 3 miesiące

30-letni mieszkaniec Kłodawy został wczoraj aresztowany na 3 miesiące przez sąd za pobicie 31-letniego obywatela Ukrainy. Stało się to w nocy z soboty na niedzielę w jednym z klubów w centrum Konina.


W niedzielę około 3:25 nad ranem w jednym z konińskich klubów w centrum miasta doszło do pobicia mężczyzny. Pierwsze ustalenia nie przynosiły odpowiedzi na żadne z podstawowych pytań. Zespół karetki pogotowia zastał 31-latka leżącego na chodniku. Był nieprzytomny i mocno pobity. Natychmiast trafił do szpitala, gdzie jego stan określono na bardzo poważny.

Policjanci pracujący nad sprawą zabezpieczyli monitoring z miejsca zdarzenia. Jego analiza pozwoliła na wytypowanie mężczyzny, który miał ciężko pobić obywatela Ukrainy. Sam sprawca natychmiast zaczął się ukrywać. Jednak we wtorek, dwa dni po pobiciu stawił się do konińskiej komendy, został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

W środę 15 maja usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Zgromadzony materiał dowodowy okazał się dla sądu wystarczający, aby zastosować wobec 30-latka tymczasowe aresztowanie.

Grożą mu co najmniej 3 lata więzienia.

Marcin Jankowski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje: