REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 25.05.2019 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ocena:

Pożar samochodu w Czerwonce

Koło 09.05.2019 19:20 (15 dni temu)

Pożar samochodu w Czerwonce

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 16.34 otrzymało zgłoszenie o wypadku i pożarze samochodu osobowego  na drodze krajowej K92 w miejscowości Czerwonka gm. Chodów.


Na miejsce pożaru zadysponowani zastali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole, OSP Kłodawa i OSP Chodów. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że samochód osobowy VW Bora uderzył w słup stacji pogodowej znajdujący się przy drodze krajowej w wyniku czego zapalił się. Samochodem podróżował tylko kierowca, który opuścił uszkodzony pojazd przed przybyciem zastępów straży pożarnej. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ugaszeniu pożaru samochodu oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kierowcy VW Bory. W działaniach ratowniczo-gaśniczych udział brało przez 1 godzinę i 45 minut 20 strażaków.

Tekst: mł. bryg. Jacek Wiśniewski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Ochroniarz z klubu aresztowany na 3 miesiące Nietrzeźwa kobieta uderzyła samochodem w dom Wypadek na drodze krajowej 72 Zmiana organizacji ruchu na ul. Okólnej Policja ostrzega - Uwaga na fałszywego hydraulika, gazownika Uwaga ! Mogą wystapić burze z gradem ! RAŻĄCO PRZEKROCZYŁ PRĘDKOŚĆ W TERENIE ZABUDOWANYM Byki w szambie Jechał bez świateł… uprawnień i z fałszywym prawem jazdy Wypadek w Bierzwiennej Długiej