REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 19.08.2019 r. Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

Ocena:

Pożar samochodu w Czerwonce

Koło 09.05.2019 19:20

Pożar samochodu w Czerwonce

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 16.34 otrzymało zgłoszenie o wypadku i pożarze samochodu osobowego  na drodze krajowej K92 w miejscowości Czerwonka gm. Chodów.


Na miejsce pożaru zadysponowani zastali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole, OSP Kłodawa i OSP Chodów. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że samochód osobowy VW Bora uderzył w słup stacji pogodowej znajdujący się przy drodze krajowej w wyniku czego zapalił się. Samochodem podróżował tylko kierowca, który opuścił uszkodzony pojazd przed przybyciem zastępów straży pożarnej. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ugaszeniu pożaru samochodu oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kierowcy VW Bory. W działaniach ratowniczo-gaśniczych udział brało przez 1 godzinę i 45 minut 20 strażaków.

Tekst: mł. bryg. Jacek Wiśniewski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wybuch reaktora jądrowego w Rosji ? Śmiertelny wypadek motocyklisty Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym Samochodem zawisł na drzewie Zaginął Artur Wieczorek ze Słupcy Ostrzeżenie meteorologiczne Kolejni nietrzeźwi kierujący zatrzymani !!! Dzielnicowi na rowerach udzielili pomocy osobie nieletniej Wypadek w Dębach Szlacheckich Pożary oraz wypadki w miniony weekend