Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 14.11.2019 r. Imieniny: Emila, Laury, Rogera

Ocena:

Pożar samochodu w Czerwonce

Koło 09.05.2019 19:20

Pożar samochodu w Czerwonce

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 16.34 otrzymało zgłoszenie o wypadku i pożarze samochodu osobowego  na drodze krajowej K92 w miejscowości Czerwonka gm. Chodów.


Na miejsce pożaru zadysponowani zastali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole, OSP Kłodawa i OSP Chodów. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że samochód osobowy VW Bora uderzył w słup stacji pogodowej znajdujący się przy drodze krajowej w wyniku czego zapalił się. Samochodem podróżował tylko kierowca, który opuścił uszkodzony pojazd przed przybyciem zastępów straży pożarnej. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ugaszeniu pożaru samochodu oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kierowcy VW Bory. W działaniach ratowniczo-gaśniczych udział brało przez 1 godzinę i 45 minut 20 strażaków.

Tekst: mł. bryg. Jacek Wiśniewski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


WYPADEK NA DRODZE KRAJOWEJ 25 Kolejne bezczelne oszustwo WYPADEK NA PRZEPRWIE ZMIANY W PRZEPISACH DOTYCZĄCYCH KONTROLI DROGOWEJ OBOWIĄZUJĄCE OD 7 LISTOPADA 2019 ROKU PORZUCENIE ROWERU MIEJSKIEGO Rusza zimowy telefon Pożar stodoły w miejscowości Rosocha-Kolonia ŚLESIN – DZIELNICOWY SPOTKAŁ SIĘ Z UCZNIAMI Na pięćdziesiątce jechał 130 km/h