Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 14.11.2019 r. Imieniny: Emila, Laury, Rogera

Ocena: -1
0 1

Pożar garażu w Kole

Koło 17.04.2019 13:22

Pożar garażu w Kole

 

 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 8.38 otrzymało zgłoszenie o pożarze garażu w Kole przy ul. Boguszynickiej.


Na miejsce pożaru zadysponowane zostały trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole oraz zastęp OSP Koło nad Wartą. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że pożarem objęte jest pomieszczenie garażu w budynku mieszkalnym. Mieszkańcy opuścili budynek przed przybyciem straży pożarnej. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu objętego działaniem ratowniczym i ugaszeniu pożaru przy pomocy prądu wody. Prawdopodobnie przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. W wyniku pożaru spaleniu uległo wyposażenie garażu. Pożar przez 48 minut gasiło 13 strażaków.

Tekst: mł. bryg. Jacek Wiśniewsk


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


WYPADEK NA DRODZE KRAJOWEJ 25 WYPADEK NA PRZEPRWIE Kolejne bezczelne oszustwo ZMIANY W PRZEPISACH DOTYCZĄCYCH KONTROLI DROGOWEJ OBOWIĄZUJĄCE OD 7 LISTOPADA 2019 ROKU PORZUCENIE ROWERU MIEJSKIEGO Rusza zimowy telefon Pożar stodoły w miejscowości Rosocha-Kolonia ŚLESIN – DZIELNICOWY SPOTKAŁ SIĘ Z UCZNIAMI Wypadek na drodze krajowej K 92 w Strzałkowie Na pięćdziesiątce jechał 130 km/h