Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 19.11.2019 r. Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Ocena: -1
0 1

Był poszukiwany, miał narkotyki – już trafił do aresztu

Konin 16.04.2019 14:51

Był poszukiwany, miał narkotyki – już trafił do aresztu

Policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który był poszukiwany w celu odbycia kary więzienia. Dodatkowo posiadał przy sobie narkotyki, a podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli kolejne.


W poniedziałek 15 kwietnia około 19:30 na ul. Osiedle Legionów policjanci patrolowi zauważyli grupę osób, wśród których byli znani im z wcześniejszych zatrzymań za posiadanie narkotyków. Po chwili grupa weszła do sklepu, a dalej poszedł tylko jeden mężczyzna. Policjanci postanowili bliżej mu się przyjrzeć.

Po raz kolejny „policyjny nos” nie zawiódł. 24-latek miał przy sobie „działkę” Ecstasy. Podał też dane osobowe swojego kolegi, ale po pierwsze nie znał ich wystarczająco szczegółowo, a po drugie z danymi, które podawał w policyjnym systemie widniało zdjęcie innego mężczyzny. Kiedy zauważył, że grunt pali mu się pod nogami chciał zacząć uciekać. Został jednak natychmiast obezwładniony o przywieziony do konińskiej komendy.

Tutaj policjanci ustalili prawdziwe jego dane. Okazało się, że jest mieszkańcem Radzynia Podlaskiego, a w Koninie przebywa w mieszkaniu swoich znajomych, którzy wyjechali do pracy za granicą. Policjanci ustalili też, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary 2 lat więzienia. Dzisiaj trafił już do miejsca przeznaczenia, ale okres pobytu w zakładzie karnym może się przedłużyć, ponieważ policjanci nie dość, że znaleźli przy nim niewielką ilość Ecstasy, to jeszcze podczas przeszukania mieszkania zabezpieczyli kolejną niewielką porcję metamfetaminy oraz blisko 14 gramów Ecstasy.

Marcin Jankowski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Nowe fakty w sprawie zastrzelonego mężczyny WYPADEK NA DRODZE KRAJOWEJ 25 Tragedia w Koninie - Komentarze Zamieszki w Koninie ZMIANY W PRZEPISACH DOTYCZĄCYCH KONTROLI DROGOWEJ OBOWIĄZUJĄCE OD 7 LISTOPADA 2019 ROKU Kolejne bezczelne oszustwo WYPADEK NA PRZEPRWIE Wypadek na drodze krajowej K92 w Strzałkowie PORZUCENIE ROWERU MIEJSKIEGO Wypadek w Rokoszu