Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 18.11.2019 r. Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Ocena: -1
0 1

Wypadek w Dąbrowicach Starych

Kościelec 15.04.2019 17:18

Wypadek w Dąbrowicach Starych

14 kwietnia 2019r. o godzinie 1.21 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Dąbrowicach Starych gm. Kościelec.


Na drodze krajowej K92 dachował samochód osobowy Opel Zafira. Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Trzęśniewa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że pojazdem podróżowały dwie osoby, które opuściły uszkodzony samochód przed przybyciem jednostek straży pożarnej, a pomocy medycznej udzielił im będący na miejscu zdarzania zespół ratownictwa medycznego. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu prądu z akumulatora w uszkodzonym pojeździe oraz zakręcili zawór butli LPG. Działania ratownicze przez 49 minut prowadziło 12 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

Tekst: mł. bryg. Jacek Wiśniewski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


WYPADEK NA DRODZE KRAJOWEJ 25 Tragedia w Koninie - Komentarze Zamieszki w Koninie ZMIANY W PRZEPISACH DOTYCZĄCYCH KONTROLI DROGOWEJ OBOWIĄZUJĄCE OD 7 LISTOPADA 2019 ROKU Kolejne bezczelne oszustwo WYPADEK NA PRZEPRWIE Nowe fakty w sprawie zastrzelonego mężczyny Wypadek na drodze krajowej K92 w Strzałkowie PORZUCENIE ROWERU MIEJSKIEGO Wypadek w Rokoszu