Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 18.11.2019 r. Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Ocena:

Troje poszkodowanych w dwóch wypadkach

Konin 02.04.2019 13:05

Troje poszkodowanych w dwóch wypadkach

1 kwietnia 2019 r. tuż przed godz. 9.00 na drodze wojewódzkiej nr 443 w miejscowości Jaroszewice Rychwalskie, gmina Rychwał doszło do dachowania samochodu osobowego marki Opel.


Autem tym poróżowała kobieta z dzieckiem, którzy następnie zostali przetransportowani do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Działania strażaków z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 2 w Koninie oraz druhów OSP Rychwał polegały na odłączeniu zasilania w pojeździe oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych.

Dwie godziny później doszło do kolejnego wypadku. Tym razem na drodze wojewódzkiej nr 264 w Kazimierzu Biskupim doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. W wyniku wypadku kobieta kierująca samochodem osobowym została przetransportowana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 i 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Kazimierz Biskupi i OSP Kleczew.

Tekst: kpt. Sebastian Andrzejewski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


WYPADEK NA DRODZE KRAJOWEJ 25 Tragedia w Koninie - Komentarze Zamieszki w Koninie ZMIANY W PRZEPISACH DOTYCZĄCYCH KONTROLI DROGOWEJ OBOWIĄZUJĄCE OD 7 LISTOPADA 2019 ROKU Kolejne bezczelne oszustwo WYPADEK NA PRZEPRWIE PORZUCENIE ROWERU MIEJSKIEGO Wypadek na drodze krajowej K92 w Strzałkowie Wypadek w Rokoszu Pożar stodoły w miejscowości Rosocha-Kolonia