Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 16.10.2018 r. Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Ocena:

Pierwszy weekend czerwca i groźne wypadki

Słupca 04.06.2018 09:45

Pierwszy weekend czerwca i groźne wypadki

3 czerwca o godz. 19.27 dyżurny Stanowiska Kierowania PSP w Słupcy odebrał zgłoszenie o kolizji pięciu samochodów w miejscowości Kotunia. Jeden z samochodów poruszających się w korku za kolumną samochodów wojskowych, nie zachował odpowiedniej odległości i uderzył  w tył samochodu jadącego przed nim. To spowodowało dalsze uderzenia w kolejne samochody jadące w korku.


Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Słupcy. Ratownicy udzielili poszkodowanym osobom na miejscu kwalifikowanej pierwszej pomocy, a następnie dokonali neutralizacji płynów eksploatacyjnych wyciekających z pojazdów. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

Do kolejnego wypadku w tym dniu doszło o godzinie 21.02. Na ul. Kopernika w Słupcy kierujący samochodem osobowym podczas wykonywania manewru skrętu, nie zauważył nadjeżdżającego z przeciwka motocyklisty. Na miejsce wysłano trzy samochody ratownicze ze Słupcy. Ratownicy podali prąd piany na motocykl oraz samochód ze względu na wyciekające dosyć mocno paliwo. Zarówno osoba kierująca samochodem jak i motocyklem zostały zabrane do szpitala.

Opracował: st. sekc. Marcin Nachowiak;

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wypadek na A2 Ostrzeżenie meteorologiczne -silny wiatr Tragedia na drodze krajowej K 92. Jedna osoba nie żyje! Płonie kościół w Wyszynie ! - Spokojnie, to tylko ćwiczenia ! Znaleźli narkotyki Jedna przejażdżka, trzy przestępstwa Pracowity 1 października Pożar butli z acetylenem Trzeźwy poranek w Rychwale Pijany kierował autem przekraczając dozwolone prędkości