Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 23.01.2019 r. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Ocena:

Syn gwiazdora disco polo zatrzymany przez policję

Władysławow 15.05.2018 08:16

Syn gwiazdora disco polo zatrzymany przez policję

Piękna, wiosenna pogoda, weekend, przejażdżka Porsche, spotkanie z dziewczyną w domu (być może) przyszłych teściów – tak miło i przyjemnie mogła wyglądać niedziela dla pewnego 28-latka. Niestety, życie nie zawsze wygląda tak słodko jak w piosenkach disco polo. Wieczorna scysja w jednym z domostw w Russocicach sprawiła, że gość zakończył rodzinne spotkanie na Komendzie Powiatowej Policji w Turku.


ak informuje KPP w Turku, do nieprzyjemnego incydentu doszło w niedzielę 13 maja, około godziny 22:30. Wtedy to policjanci zostali poinformowani, że potrzebna jest interwencja w jednym z domów w gminie Władysławów. Funkcjonariusze otrzymali wiadomość, że z domownikami szarpie się i awanturuje pewien 28-latek. Mundurowi udali się na miejsce i zatrzymali mężczyznę. Przy okazji okazało się, że bohater całej tej historii miał przy sobie niewielką ilość marihuany. Wszystko to sprawiło, że został zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji.

Historia rozpala wyobraźnię mieszkańców gminy Władysławów i okolic. Pojawiają się dodatkowe, nieoficjalne informacje, dotyczące przyjazdu karetki pogotowia na miejsce zdarzenia, zniszczeń dokonanych w domu podczas awantury itp. Trudno się dziwić temu zainteresowaniu. Jak wiadomo – choć oczywiście nie potwierdza tego KKP w Turku – wspomniany 28-latek, spotykający się od jakiegoś czasu z nastoletnią mieszkanką gminy Władysławów, tegoroczną maturzystką, to syn jednego z najpopularniejszych muzyków nurtu disco polo.

AW
Źródło: KPP w Turku
za Turek.Net

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komenda Powiatowa Policji w Kole prowadzi poszukiwania listem gończym Śmiertelne potrącenie na pasach Ofiary czadu Wpadł z dużą ilością marihuany Fałszywy policjant zatrzymany Groźny pożar kurnika Wypadek na drodze K92 Zaginął 19 letni student politechniki Elektroniczna sprzedaż biletów Bezczelna kradzież na szkodę 74-letniej kobiety