REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 23.01.2019 r. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Ocena: 1
1 0

Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego

Koło 12.05.2018 09:03

Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego

Przebywający w czasie wolnym od służby policjant Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kole, rozpoznał poszukiwanego listem gończym mężczyznę. Funkcjonariusz powiadomił oficera dyżurnego i wspólnie z kolegami pełniącymi służbę zatrzymał 37 - latka.


Do zdarzenia doszło w czwartek 10 maja br. po południu. Tego dnia kolski kryminalny miał dzień wolny od służby. Korzystając z wolnego czasu w trakcie dokonywania zakupów, zauważył znanego mu 37 – letniego mężczyznę, o którym wiedział, że wystawiono za nim list gończy. Mieszkaniec Babiaka od pewnego czasu unikał policjantów i ukrywał się. Spodziewał się, że bezpośrednie spotkanie ze stróżami prawa nie oznacza dla niego niczego dobrego, gdyż miał zasądzoną do odbycia karę 3-miesięcznego pozbawienia wolności. Nie przewidział chyba jednak sytuacji, w której zainteresuje się nim policjant będący po służbie. Policjant po rozpoznaniu poszukiwanego mężczyzny natychmiast powiadomił o tym dyżurnego, który na miejsce zdarzenia skierował patrol. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i doprowadzili do kolskiej jednostki, skąd trafił do aresztu.

Warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy policjant ten podjął interwencję w czasie wolnym od służby. Wcześniej wraz z innym funkcjonariuszem zatrzymał sprawców posiadających narkotyki, którzy niszczyli elewację Ośrodka Zdrowia na terenie gminy Osiek Mały.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komenda Powiatowa Policji w Kole prowadzi poszukiwania listem gończym Śmiertelne potrącenie na pasach Ofiary czadu Wpadł z dużą ilością marihuany Fałszywy policjant zatrzymany Groźny pożar kurnika Wypadek na drodze K92 Zaginął 19 letni student politechniki Elektroniczna sprzedaż biletów Bezczelna kradzież na szkodę 74-letniej kobiety