Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 23.01.2019 r. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Ocena:

Dwa wypadki w gminie Skulsk

Skulsk 12.04.2018 13:56

Dwa wypadki w gminie Skulsk

Do pierwszego zdarzenia doszło około godz. 7.30 w miejscowości Celinowo, gmina Skulsk.


Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na drodze krajowej nr 25 doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego oraz samochodu ciężarowego, który przewoził trzodę chlewną. W wyniku wypadku samochód ciężarowy uległ przewróceniu. Droga krajowa była całkowicie zablokowana. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych. Przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił pomocy dwóm osobom. Kierowca BMW został przetransportowany do szpitala. W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 i 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Skulsk i OSP Ślesin.

Niespełna godzinę później w Skulsku przy ul. Kościelnej z niewyjaśnionych dotąd przyczyn kierujący pojazdem marki Citroen wjechał w witrynę sklepu, w którym znajdowały się trzy osoby. W wyniku zderzenia jedna z osób doznała lekkich obrażeń ciała.

Opracowanie: kpt. Sebastian Andrzejewski

XXX Data: 16.04.2018 17:36 ID:10084
Kochani , poprawicie ten tytuł natychmiast !!!!! Dwa wypadki W Gminie Kramsk Kto, jak nie media muszą dac odpór tej fali NA; na kasie, na fabryce, na kopalni, na szpitalu, na szkole, na gminie... i gdzie jeszcze ?

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komenda Powiatowa Policji w Kole prowadzi poszukiwania listem gończym Śmiertelne potrącenie na pasach Ofiary czadu Wpadł z dużą ilością marihuany Fałszywy policjant zatrzymany Groźny pożar kurnika Wypadek na drodze K92 Zaginął 19 letni student politechniki Elektroniczna sprzedaż biletów Bezczelna kradzież na szkodę 74-letniej kobiety