Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 20.08.2018 r. Imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela

Ocena: 1
1 0

Do porodu na sygnale

Turek 07.03.2018 11:54

Do porodu na sygnale

Podczas sobotniego patrolu policjanci z turkowskiej drogówki przez ponad dwadzieścia kilometrów eskortowali samochód, w którym znajdowała się ciężarna krwawiąca kobieta i jej mąż. Liczyła się każda minuta. Policjanci na sygnałach zapewnili pilotaż do granic powiatu kaliskiego. Chwilę później przyszła mama znalazła się w kaliskim szpitalu pod opieką lekarzy.


Do policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego pełniących służbę na terenie miasta Turek podjechał kierujący samochodem osobowym roztrzęsiony mężczyzna i oznajmił, że jego żona, która jest w dwunastym tygodniu bliźniaczej ciąży dostała krwotoku i pilnie musi dostać się do kaliskiego szpitala. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w składzie: asp. Jakub Baszkowski i st. sierz. Szymon Merdziński, nie zawahali się ani przez chwilę, natychmiast powiadomili o fakcie oficera dyżurnego turkowskiej komendy, włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe,  podejmując tym samym pilotaż ciężarnej krwawiącej kobiety do granic naszego powiatu. Dzięki podjęciu szybkiej decyzji przez policjantów małżeństwo szybko i bezpiecznie dotarło do granic powiatu, gdzie po chwili znaleźli się pod opieką kaliskich lekarzy specjalistów.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku życzą przyszłej mamie szczęśliwego rozwiązania.

abc Data: 07.03.2018 14:22 ID:9916
Zmieńcie tytuł, bo w 12 tygodniu to raczej do porodu się nie spieszyło, raczej do powstrzymania poronienia

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Tragiczny wypadek w Kozarzewie Niebezpieczny wypadek na jeziore ślesińskim Groźny wypadek na drodze krajowej nr 92 Jeszcze o nawałnicy... Przewrócone drzewo na samochód Płonął las koło Rumina Policjanci odnaleźli wyczerpanego zaginionego TIR - y pod specjalnym nadzorem Druga ofiara kąpieli w Jeziorze Licheńskim Zderzenie samochodów w Józefowie