Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 23.03.2018 r. Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Ocena:

Zatrzymany z narkotykami

KOŁO 01.03.2018 18:42 (22 dni temu)

Zatrzymany z narkotykami

Policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego podczas kontroli drogowej znaleźli narkotyki w postaci metaamfetaminy. 24 – latek odpowie za posiadanie środków psychotropowych, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.


Wczoraj, 28 lutego br., w godzinach wieczornych, policjanci Wydziału Prewencji, patrolując ulice miasta Koła zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Škoda Superb. Podczas legitymowania 31 – letniej kierującej, podejrzenie policjantów wzbudziło zachowanie pasażera. Z uwagi na jego poddenerwowanie, funkcjonariusze przeprowadzili kontrolę osobistą 24 – latka. Znaleźli przy nim zwitek papieru, w którym znajdował się biały proszek. Podejrzenia mundurowych, że jest to narkotyk potwierdziły wstępne badania. Narkotester wskazał obecność metaamfetaminy. Mężczyza został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszał zarzuty posiadania środków psychotropowych, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomaniu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Jeszcze o zatrzymaniach w Koninie Dla zabawy przewracali samochody Zatrzymania w Koninie. Oszustwo na kwotę 204 336 złotych. Kolejna nielegalna fabryka papierosów zliwkidowana Wypadek z udziałem autobusu MZK Podpalenia na Kaliskiej ? Uwaga ! - Kontrole Policji Wypadek na DK nr 25 w Lisewie Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego nastolatka