Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 21.05.2018 r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ocena:

Trzeźwy poranek w powiecie konińskim

Konin 14.02.2018 10:43

Trzeźwy poranek w powiecie konińskim

Ferie zimowe, jak każda dłuższa przerwa w nauce, generują zwiększony ruch na drogach. Nie może to jednak pozostać bez nadzoru ze strony policji. Dlatego też już w miniony poniedziałek 12 lutego konińscy policjanci przeprowadzili działania „Trzeźwy poranek”


Działania odbyły się pierwszego dnia ferii zimowych i trwały od godziny 5:00 do godziny 9:00. W trakcie kilku godzin funkcjonariuszom Wydziału Ruchu Drogowego udało się przebadać na zawartość alkoholu 622 kierowców. Niestety policjanci ujawnili osoby, które w dalszym ciągu jeżdżą „na podwójnym gazie”.Okazało się, że 3 z nich nie powinno kierować samochodami, z czego badanie 2 osób wykazało, że w stanie nietrzeźwości (powyżej 0,5 promila), a jeden z nich (0,2 – 0,5 promila). Oczywiście wszyscy stracili prawa jazdy. Policjanci przypominają i apelują, że takie kontrole oraz działania będą sukcesywnie powtarzane, aby na naszych drogach było coraz bezpieczniej.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Autostrada w czekoladzie Syn gwiazdora disco polo zatrzymany przez policję Pobili grabarzy Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem Wiatr zerwał dach Policyjna kontrola zapobiegła tragedii Zabiła Go deska ... Policjanci nakryli zlodziejską dziuple Wypadek VW w miejscowości Słowiki Dwukrotnie jednego dnia zatrzymany za jazdę po pijanemu