Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 21.05.2018 r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ocena:

Wpadli z narkotykami

Turek 06.02.2018 09:35

Wpadli z narkotykami

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie 29 stycznia br. w miejscowości Wielopole zatrzymali dwóch młodych mężczyzn z trzema woreczkami amfetaminy. Dwa dni później także na terenie gminy Tuliszków w miejscowości Krępa policjanci z Tuliszkowa w trakcie kontroli drogowej ujawnili przewożone narkotyki.


W dniu 29 stycznia br. ok. godz. 20.30 policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie postanowili sprawdzić samochód marki BMW zaparkowany na parkingu w Wielopolu.  W pojeździe siedziało dwóch młodych mężczyzn w wieku 20 i 21 lat. W trakcie kontroli u właściciela pojazdu 20-latka zamieszkałego na terenie gminy Tuliszków policjanci znaleźli 3 woreczki z amfetaminą o wadze ok. 2 gramów. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Za popełnienie tego przestępstwa wg. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności

Natomiast w dniu 31 stycznia br. zaraz po północy policjanci z Tuliszkowa w miejscowości Krępa dokonali kontroli samochodu marki VW Passat posiadającego numery rejestracyjne z powiatu konińskiego. Pojazdem podróżowali dwaj mężczyźni w wieku  25 i 27 lat zamieszkali na terenie powiatu konińskiego. W trakcie kontroli policjanci znaleźli przy nich amfetaminę w ilości ponad 3 gramy. Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Teraz odpowiedzą przed Sądem za posiadanie środków odurzających.

W związku z podejrzeniem, że jeden z mężczyzn mógł prowadzić samochód znajdując się pod wpływem środków odurzających została pobrana mu krew do badań.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Autostrada w czekoladzie Syn gwiazdora disco polo zatrzymany przez policję Pobili grabarzy Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem Wiatr zerwał dach Policyjna kontrola zapobiegła tragedii Zabiła Go deska ... Policjanci nakryli zlodziejską dziuple Wypadek VW w miejscowości Słowiki Dwukrotnie jednego dnia zatrzymany za jazdę po pijanemu