Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 25.05.2018 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ocena: -1
0 1

Kolejne zatrzymania osób z narkotykami

KOŁO 01.02.2018 15:12

Kolejne zatrzymania osób z narkotykami

30 stycznia br., policjanci Wydziału Prewencji wylegitymowali 19-letniego mężczyznę, co do którego mieli podejrzenia, iż posiada przy sobie narkotyki. Mundurowi znaleźli przy nim dwa woreczki strunowe. W jednym z nich był susz koloru brunatno-zielonego, a w drugim biały proszki. Badanie narkotesterem wykazało, że są to marihuana oraz metaamfetamina. Zatrzymany kolanin usłyszał zarzuty posiadania narkotyków.


Dobę później, policjanci zatrzymali kolejne trzy osoby związane z przestępstwami narkotykowymi. W środę podczas kontroli pojazdu marki seat, którym poruszało się trzech mężczyzn, policjanci zaobserwowali bardzo nieadekwatną do sytuacji nerwowość jednego z pasażerów pojazdu. Wzbudziło to podejrzliwość mundurowych. Dokonali zatem dokładnej kontroli pojazdu oraz podróżujących nim osób. U jednego z młodych mężczyzn policjanci znaleźli woreczek strunowy, a w nim prawie gram marihuany. 20-letni mieszkaniec Koła został zatrzymany.

Kilka godzin później kolscy funkcjonariusze ujawnili kolejne dwie osoby dopuszczające się przestępstw narkotykowych. Na jednym z kolskich osiedli, zatrzymali mężczyzn na gorącym uczynku dokonywania transakcji sprzedaży i zakupu środków odurzających. Kupujący narkotyki 29-latek był już w przeszłości notowany za podobne przestępstwa. Za rozprowadzanie środków odurzających 21-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 10, natomiast kupującemu narkotyki do 3 lat pozbawienia wolności.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Syn gwiazdora disco polo zatrzymany przez policję Wiatr zerwał dach Kierowca zasnął Policyjna kontrola zapobiegła tragedii Komunikat - Ostrzegamy ! Opryski w Koninie Policjanci nakryli zlodziejską dziuple Dwukrotnie jednego dnia zatrzymany za jazdę po pijanemu Napad na stację paliw Samochód ciężarowy w miejscowości Siąszyce uderzył w drzewo Policjanci szukają świadków