Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 24.04.2018 r. Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Ocena:

Wypadek w Kupininie gm. Dąbie

KOŁO 09.01.2018 09:49

Wypadek w Kupininie gm. Dąbie

W dniu 08.01.2018r. o godzinie 7.02 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Kupinin gm. Dąbie.


W zdarzeniu uczestniczył samochód osobowy Seat Leon, który wypadł z jezdni i dachował w rowie. Do zdarzenia zadysponowany został jeden zastęp z JRG Koło oraz jeden zastęp z OSP Dąbie. W wyniku rozpoznania na miejscu zdarzenia kierujący działaniem ratowniczym ustalił, że Seatem podróżowały dwie osoby, które opuściły pojazd przed przybyciem jednostek straży pożarnej i na szczęście nie odniosły żadnych obrażeń, Samochód znajduje się poza jezdnią na dachu. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu prądu od akumulatora oraz zakręceniu zaworu butli LPG. W działaniach ratowniczych brało udział 10 ratowników. Łączny czas trwania akcji ratowniczej wyniósł 1 godzina i 12 minut. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

Tekst; mł.bryg. Jacek Wiśniewski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Bardzo groźny wypadek na K92 Tragiczna śmierć na budowie Poszukiwany sprawca kradzieży Śmiertelny wypadek w Kowalewie Opactwie Jechała za szybko Zatrzymana złodziejka kieszonkowa Zmiany w policji Zemścił się za swoje pieniądze Wpadł z narkotykami Uwaga! Kradzieże bydła !