Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 22.04.2018 r. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

Ocena: 1
1 0

Policjanci zawieźli kobietę do szpitala

Konin 02.01.2018 16:40

Policjanci zawieźli kobietę do szpitala

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego konińskiej komendy odwieźli do szpitala kobietę w zaawansowanej ciąży. Co prawda wiózł ją już mąż, ale okazało się, że nie ma uprawnień do kierowania pojazdami.


Policjanci pełnili służbę w niedzielę sylwestrową na tarasie K-25 pomiędzy Koninem, a Ślesinem. Kilkanaście minut po 11:00 w okolicach byłej cukrowni Gosławice zatrzymali do kontroli bmw, którym kierował 39-letni mieszkaniec gminy Kleczew. Wraz z nim podróżowało małe dziecko oraz kobieta w widocznej ciąży.

Podczas kontroli szybko okazało się, że mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania samochodem. Zresztą nie posiadał nigdy żadnych uprawnień do kierowania pojazdami. Na pytanie policjantów dlaczego zdecydował się kierować autem odpowiedział, że obecna w samochodzie żona jest w zaawansowanej ciąży i coś niedobrego zaczęło się dziać, a kiedy zadzwonił po pogotowie, dyspozytor miał odmówić przyjazdu karetki i polecić aby ktoś przywiózł kobietę do szpitala.

Nie było czasu na weryfikację wersji podawanej przez kierowcę. Policjanci zakazali mu kontynuacji dalszej jazdy i zobowiązali do zorganizowania kierowcy z odpowiednimi uprawnieniami, a kobietę zabrali do radiowozu i natychmiast odwieźli do konińskiego szpitala, gdzie trafiła pod odpowiednią opiekę.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Bardzo groźny wypadek na K92 Tragiczna śmierć na budowie Poszukiwany sprawca kradzieży Śmiertelny wypadek w Kowalewie Opactwie Piją alkohol pod drzwiami sklepu Jechała za szybko Zatrzymana złodziejka kieszonkowa Zmiany w policji Zemścił się za swoje pieniądze Uwaga! Kradzieże bydła !