Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 22.04.2018 r. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

Ocena:

Wypadki drogowe na autostradzie

Dąbie 30.12.2017 08:39

Wypadki drogowe na autostradzie

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole w dniu 27 grudnia 2017r. przyjęło zgłoszenia o następujących wypadkach drogowych na autostradzie A2 na 292km w miejscowości Gaj gm. Dąbie:


o godz. 6.28 samochód osobowy marki Citroen uderzył w barierki. Do zdarzenia zadysponowany został jeden zastęp z JRG Koło oraz dwa zastępy z OSP Dąbie. Samochodem podróżowały dwie osoby, które opuścił pojazd przed przybyciem zastępów straży pożarnej i nie odniosły obrażeń. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W działaniach ratowniczych brało udział 17 ratowników. Łączny czas trwania akcji ratowniczej wyniósł 56 minut. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi Policja.

  • o godz. 7.28 wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych: Skoda Octavia oraz Toyota Land Cruiser. Do zdarzenia zadysponowany został jeden zastęp z JRG Koło oraz dwa zastępy z OSP Dąbie Podróżujący opuścili pojazdy przed przybyciem zastępów straży pożarnej i nie odnieśli obrażeń. Pojazdy znajdowały się na pasie zieleni ogradzającym pasy ruchu. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W działaniach ratowniczych brało udział 17 ratowników. Łączny czas trwania akcji ratowniczej wyniósł: 1 godz. 32 minuty. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi Policja.

 

Tekst: mł. bryg. Jacek Wiśniewsk


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Bardzo groźny wypadek na K92 Tragiczna śmierć na budowie Poszukiwany sprawca kradzieży Śmiertelny wypadek w Kowalewie Opactwie Piją alkohol pod drzwiami sklepu Jechała za szybko Zatrzymana złodziejka kieszonkowa Zmiany w policji Zemścił się za swoje pieniądze Uwaga! Kradzieże bydła !