Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 24.05.2018 r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Ocena:

Pożar budynku mieszkalnego.

08.11.2017 15:13

Pożar budynku mieszkalnego.

7 listopada 2017r. do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Słupcy wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Jarotki, gm. Ostrowite.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Z informacji uzyskanych przez Dyżurnego wynikało, że jedna osoba uległa poparzeniu oraz, że w budynku znajduje się butla z gazem. Na miejsce dojechały zastępy strażackie OSP Ostrowite oraz JRG PSP ze Słupcy. Osoba poparzona znajdowała się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego, po opatrzeniu zdecydowano o jej transporcie do szpitala.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Strażacy po dokonaniu rozpoznania podali na źródła ognia strumienie wody likwidując zagrożenie, uniemożliwiono przedostanie się ognia do sąsiednich pomieszczeń. Następnie przeszukano cały budynek oraz wyniesiono na zewnątrz butlę z gazem propan – butan.

Opracowanie: mł. bryg. Dariusz RóżańskiPodziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Autostrada w czekoladzie Syn gwiazdora disco polo zatrzymany przez policję Pobili grabarzy Wiatr zerwał dach Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem Kierowca zasnął Policyjna kontrola zapobiegła tragedii Komunikat - Ostrzegamy ! Opryski w Koninie Policjanci nakryli zlodziejską dziuple Dwukrotnie jednego dnia zatrzymany za jazdę po pijanemu