Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 24.05.2018 r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Ocena:

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym w Żdżarach

Stare Miasto 08.11.2017 15:11

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym w Żdżarach

Dwie osoby zostały poszkodowane, w tym dziecko w wypadku, do którego doszło 7 listopada br. tuż po godz. 17.00 na drodze krajowej nr 72 w miejscowości Żdżary, gmina Stare Miasto.


Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Opel z samochodem ciężarowym marki DAF. Pojazd ciężarowy stał na drodze, blokując jeden pas jezdni, natomiast samochód osobowy stał na poboczu. Oplem podróżowały trzy osoby, w tym jedno dziecko. Będący na miejscu zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego udzielał pomocy poszkodowanym.

Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych. W wyniku wypadku kobieta z dzieckiem została przetransportowana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Lisiec Wielki i OSP Żdżary.

Tekst: kpt. Sebastian Andrzejewski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Autostrada w czekoladzie Syn gwiazdora disco polo zatrzymany przez policję Pobili grabarzy Wiatr zerwał dach Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem Kierowca zasnął Policyjna kontrola zapobiegła tragedii Komunikat - Ostrzegamy ! Opryski w Koninie Policjanci nakryli zlodziejską dziuple Dwukrotnie jednego dnia zatrzymany za jazdę po pijanemu