Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 25.06.2018 r. Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Ocena:

Wypadek w miejscowości Potażniki

Krzymów 31.10.2017 11:38

 Wypadek w miejscowości Potażniki

Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło 30 października br. tuż po godz. 10.00 na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Potażniki, gmina Krzymów.


Po przybyciu na miejsce stwierdzono wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia samochód marki VW dachował, natomiast Audi stało na poboczu drogi. Pojazdami podróżowały łącznie 4 osoby. Poszkodowanym osobom pomocy udzielał będący na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu zasilania w pojazdach. W wyniku wypadku kierująca VW oraz dziecko z Audi zostali przetransportowani do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Krzymów, OSP Paprotnia i OSP Brzeźno.

Tekst: kpt. Sebastian Andrzejewski

Magdalena Data: 06.11.2017 09:41 ID:9287
Ubezpieczyciele w większości przypadków zaniżają odszkodowania. Można bezpłatnie sprawdzić czy tak jest w Twoim przypadku wysyłając jedynie kosztorys na adres mdubinska@crashplus.pl. W ciągu kilku dni nasi rzeczoznawcy bezpłatnie sprawdzą czy przysługuje dopłata. Wiek pojazdu bez znaczenia. Więcej informacji pod numerem 570_660_868. Polecam

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Ostrzeżenie meteorologiczne – Burze z gradem Zlikwidowana plantacja konopi Demontaż wiaduktu i objazdy Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę Zderzenie dwóch samochodów w Zagórowie Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę Kolejni kierowcy stracili prawa jazdy Usiłował przekupić policjantów Kierowcy pod wpływem narkotyków Pożar lasu