Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 21.04.2018 r. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Ocena:

Poniedziałek !!! Dwa wypadki od samego rana

Ślesin 02.10.2017 16:12

Poniedziałek !!! Dwa wypadki od samego rana

Do groźnego Wypadku doszło dziś rano w Szyszyńskich Holendrach, jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala. Kilka godzin później w Mikorzynie doszło do kolejnego wypadku na skutek nieuwagi i wyprzedzania. Kolejna osoba ranna w szpitalu.


Około 6:40 rano w miejscowości  na drodze DK20 w kierunku na Bydgoszcz doszło do zderzenia dwóch pojazdów:ciężarówki i samochodu osobowego.

Kierujący Vw Golf 24 letni mężczyzna nieustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu i doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym Volwo, którym kierował 39 letni mieszkaniec woj. opolskiego. Na skutek zderzenia pasażer Golfa doznał złamania nogi i trafił do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.

24 letni kierowca VW Golfa ma zatrzymane prawo jazdy i odpowie za spowodowanie wypadku. Sprawą zajmą się dochodzeniowcy z Komisariatu Policji w Ślesinie.

Niecałe 3 godziny później w Mikorzynie doszło do kolejnego wypadku, w którym udział wzięły Mercedes kierowany przez 29 letniego mieszkańca pow. konińskiego oraz Renault Master kierowany przez 28 letniego mieszkanca Kalisza.

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Kierujący Renault Master nie ustąpił pierwsdzeństwa prawidłowo wyprzedzającemu jadącemu w tym samym kierunku kierowcy Mercedesa i uderzył go w bok co spowodowało zjazd na lewe pobocze i uderzenie Mercedesa w drzewo.

Kierujący Mercedesem na skutek zdarzenia doznał złamania nogi i trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. KIERUJĄCY BYLI TRZEŹWI.

Sprawą zajmą się dochodzeniwowcy ze Ślesina. W chwili obecnej trwają niezbędne ustalenia zmierzjące do ustalenia przebiegu całego zdarzenia i ustalenia wszsytkich faktów.

mmmmmmmmmmm Data: 02.10.2017 18:18 ID:9082
kilka sekund wcześniej kierowca mercrdesa w Mikorzynie wyprzedzał mnie na zakręcie i na ciągłej, jechał jak wariat
zdyb Data: 02.10.2017 21:04 ID:9083
coś mi tu nie pasi - to wyprzedzający ma bezpiecznie przeprowadzić manewr wyprzedzania, a nie jechać na wariata jak to ktoś opisał powyżej.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Bardzo groźny wypadek na K92 Tragiczna śmierć na budowie Poszukiwany sprawca kradzieży Śmiertelny wypadek w Kowalewie Opactwie Piją alkohol pod drzwiami sklepu Jechała za szybko Zatrzymana złodziejka kieszonkowa Zmiany w policji Zemścił się za swoje pieniądze Niechętnie zatrzymują się na ''STOP-ie''