Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 21.04.2018 r. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Ocena: -1
1 2

Zatrzymani sprawcy kradzieży mięsa

Koło 02.10.2017 13:57

Zatrzymani sprawcy kradzieży mięsa

Na 3 tysiące zł strat narazili Zakłady Mięsne „Sokołów: S.A. w Kole dwaj mężczyźni, którzy dokonali kradzieży ok. 72 kilogramów mięsa wołowego. Sprawcy trafili w ręce Policji.


W ubiegły piątek, 29 września br. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kole uzyskał informację, że na terenie Zakładów Mięsnych „Sokołów” w Kole doszło do kradzieży mięsa wołowego. Policjanci pionu kryminalnego niezwłocznie udali się na miejsce, gdzie ustalili, że 36 – letni pracownik działu buforowego dzień wcześniej przygotował i zapakował mięso, które nie miało być wywożone poza zakład. Mężczyzna nie działał sam, bo „wywózką” mięsa z terenu zakładu zajął się jego kompan, który jest zatrudniony w firmie transportowej. Zebrany w sprawie materiał oraz uzyskany zapis z monitoringu pozwoliły na przedstawienie zarzutów podejrzanym. Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy gminy Babiak w wieku 36 i 55 lat. Straty, jakie poniosła firma w wyniku ich przestępczej działalności to około 3 tysiące złotych. Mężczyznom grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Krasnal Data: 02.10.2017 22:08 ID:9084
Ciekawe co to za antki z Babiaka? Dobrze powinni ich zamknąć i by się odluczyli kraść..!!!" dziadostwo trzeba kasować!!!!
M Data: 03.10.2017 10:02 ID:9085
A ty nic nie ukradłeś lub nie kabinowałeś taki szczery i uczciwy jesteś

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Bardzo groźny wypadek na K92 Tragiczna śmierć na budowie Poszukiwany sprawca kradzieży Śmiertelny wypadek w Kowalewie Opactwie Piją alkohol pod drzwiami sklepu Jechała za szybko Zatrzymana złodziejka kieszonkowa Zmiany w policji Zemścił się za swoje pieniądze Niechętnie zatrzymują się na ''STOP-ie''