Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 19.06.2018 r. Imieniny: Gerwazego, Sylwii

Ocena: 1
1 0

Potrącenia na przejściach

Konin 31.08.2017 16:10

Potrącenia na przejściach

Do dwóch potraceń doszło w ciągu ostatnich 12 godzin na terenie powiatu konińskiego w Kawnicach i we Wierzbinku. To już kolejne zdarzenia na naszych drogach. Apelujemy o rozwagę! Kierowco Kierujesz Swoim Życiem PAMIĘTAJ !!!


Do pierwszego wypadku doszło wczoraj około godziny 20 w obrębie przejścia dla pieszych w miejscowości Kawnice, gdzie 53 letni mężczyzna mieszkaniec powiatu konińskiego kierujący pojazdem VW Passat, uderzył w przechodzącą przez przejście dla pieszych 15 letnia dziewczynkę. Na skutek zdarzenia pokrzywdzona doznała zerwania więzadła w stawie kolanowym odnosząc obrażenia na okres powyżej dni 7. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Śledczy z Komisariatu Policji w Golinie będą badali przyczyny wypadku.

Drugi wypadek miał miejsce w dniu dzisiejszym około godziny 9:40 w okolicy przejścia dla pieszych przy sklepie spożywczym w miejscowości Wierzbinek. Samochód osobowy Opel Corsa kierowany przez 55 letniego mieszkańca powiatu konińskiego potrącił 75 letnią kobietę schodzącą z oznakowanego przejścia dla pieszych. Kierujący pojazdem w tym przypadku również nie ustąpił pierwszeństwa pieszej. Kobieta prowadziła rower. Zarówno pokrzywdzona i kierujący byli trzeźwi. Kobieta doznała złamania podudzia. I w tym przypadku uczestnicy byli trzeźwi. Sprawą zajmą się śledczy z Sompolna.

kierowca/pieszy Data: 01.09.2017 00:14 ID:9008
no niestety, trzeba uważać, zarówno piesi jak i kierowcy

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zatrzymany po policyjnym pościgu Kraksa na Rondzie Solidarności. Demontaż wiaduktu i objazdy Poszukiwania zaginionej Zlikwidowana plantacja konopi Wypadek w Ruszkowie Przyszli po dług i wypchnęli mężczyznę przez okno Zderzenie dwóch samochodów w Zagórowie Kolejni kierowcy stracili prawa jazdy Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę