Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 20.06.2024 r. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Ocena:

FAME 17: przypominamy, jak się toczyła walka Boxdel - Jóźwiak

07.02.2023 19:11

FEN nie wychodzi do trzeciej rundy. Zwycięzcą starciamiędzy Michałem “Boxdel” Baronem i Pawłem “PrezesFEN” Jóźwiakiem, które odbyło się w krakowskiej TauronArenie w klatce rzymskiej, został Boxdel, który zgarnął400 tysięcy złotych. Transmisja FAME MMA 17 orazzakłady na kolejne walki MMA są dostępne między innymina GGBET.


Po ostatniej walce gali FAME 17 się okazało, że prezes FEN nie wychodzi do trzeciej rundy. Zwycięzcą starcia między Michałem “Boxdel” Baronem i Pawłem “Prezes FEN” Jóźwiakiem, które odbyło się w krakowskiej Tauron Arenie w klatce rzymskiej, został Boxdel, który zgarnął 400 tysięcy złotych. Transmisja FAME MMA 17 oraz zakłady na kolejne walki MMA są dostępne między innymi na GGBET.

 

Walka Boxdel - Jóźwiak to chyba najkrwawsza z możliwych walka w rzymskiej klatce. Na początku starcia obaj ruszyli na siebie i trafili się mocnymi ciosami. Jednak po chwili Boxdel już próbował obalić Prezesa FEN, ale nie udało się tego zrobić w tak małej klatce. Po pewnym czasie Boxdelowi udało się chwycić Jóźwiaka w pasie i przewrócić, podstawiając mu nogę. W parterze Boxdel zdobył dosiad, a Paweł Jóźwiak miał poważne problemy w tej rundzie. W drugiej odsłonie zawodnicy wyglądali na bardzo zmęczonych, ale nawet mimo to Boxdel miał większą chęć do zwycięstwa. Michał "Boxdel" Baron ruszył na Prezesa FEN, próbując go obalać, ale ten chwytał się siatki, przez co dwa razy otrzymał minusowy punkt od sędziego. Starcie zdobyło miano jednego z najgłośniejszych konfliktów w sieci w ostatnich miesiącach. Walka została rozstrzygnięta po tym, jak Jóźwiak nie miał siły wyjść do trzeciej rundy.

 

Przypominamy, że w drugiej rundzie Baron ruszył na Jóźwiaka, przyciskając go do siatki. Tam próbował go ponownie obalić, jednak prezes FEN dwukrotnie łapał się siatki i przez to został ukarany odjęciem punktów. Zawodnik też usłyszał groźbę o dyskwalifikacji od sędziego. Po tej naganie Baron i Boxdel wrócili do walki, a po chwili Boxdel ponownie przycisnął rywala. W pewnej chwili zmęczony Paweł Jóźwiak uderzył w krocze Michała Barona i tu znów była przerwa, po której "Boxdel" podejmował próby stosować swojej strategii, starając się przyciskać przeciwnika do siatki i próbując go z rzadka uderzać. Taka zasada doprowadziła do tego, że starszy przeciwnik już w końcu miał coraz mniej sił.

 

Oprócz tego przed trzecią rundą doszło do dużego zamieszania, ponieważ okazało się, że Paweł Jóźwiak na pytanie, czy chce kontynuować rywalizację, kiwnął przecząco głową. Sędzia potwierdził zakończenia walki, jednak w tym momencie Paweł Jóźwiak włożył szczękę i chciał dalej kontynuować starcie. Ale to było duże zamieszanie i spora kontrowersja! Jednak w końcu do trzeciej rundy między Boxdelem i Prezesem FEN nie doszło, a zwycięzcą ostatniej walki gali FAME 17 został Michał "Boxdel" Baron, który sam też w dużym stopniu był zdezorientowany zachowaniem swojego przeciwnika.

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)