Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 05.03.2024 r. Imieniny: Aurory, Fryderyka, Oliwii

Ocena:

Kurtki dla sportowców i dla kibiców. Nowa marka odzieży na polskim rynku

Polska, Wielkopolska, Stare Miasto 08.11.2022 23:59

Kurtki dla sportowców i dla kibiców. Nowa marka odzieży na polskim rynku

Firma AJ Group ze Starego Miasta, jeden z europejskich liderów w produkcji odzieży wodoochronnej, wprowadza na rynek markę odzieży sportowej Sport Pros. Lekkie, kolorowe i praktyczne kurtki nawiązują do popularnego trendu zdrowego stylu życia oraz... piłkarskich Mistrzostw Świata w Katarze. 
AJ Group był do niedawna znany jako producent odzieży przeznaczonej przede wszystkim dla szeroko pojmowanego BHP. Pod 20 latach udanej działalności firma, o oparciu o zdobyte doświadczenia, proponuje nowe produkty dla rozmaitych branż i odbiorców. Wśród nich jest linia odzieży sportowej pod marką Sport Pros Waterproof Wear.

- Nasza odzież sportowa to odpowiedź na potrzeby rynku – opowiada Michał Kanty, brand manager AJ Group, odpowiedzialny za rozwój marki. - Dostrzegamy ogromne zapotrzebowanie na solidne, niedrogie, a przede wszystkim wodoodporne kurtki, sprawdzające się podczas uprawiania aktywności fizycznej i na co dzień.

W ofercie jest dostępnych kilkanaście modeli kurtek, starannie dopracowanych pod kątem walorów użytkowych. Cechą charakterystyczną wszystkich modeli jest ich wysoka wodoszczelność oraz bezszwowy sposób łączenia materiału. Na uwagę zasługuje również dedykowanie wzorów dla poszczególnych płci oraz możliwość doboru wersji kolorystycznej.

- Wierzymy, że marka Sport Pros znajdzie licznych odbiorców ceniących przede wszystkim jakość, atrakcyjne wzornictwo i utylitarność – dodaje Michał Kanty, zwracając uwagę, że producent będzie reagował na najważniejsze wydarzenia o charakterze sportowym, proponując specjalne wersje odzieży. Tak jest w przypadku biało-czerwonego modelu kurtki i kapelusza przeznaczonych na zbliżające się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze. W biało-czerwonej kurtce z orzełkiem na piersi każdy kibic będzie mógł poczuć się jak piłkarz reprezentacji Polski.

Podpis pod foto: 
Nowa marka odzieży Sport Pros Waterproof Wear jest przeznaczona dla sympatyków aktywności fizycznej oraz dla kibiców.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)