Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 06.10.2022 r. Imieniny: Artura, Fryderyki, Petry

Ocena:

Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów w Sochaczewie

Tuliszków, Sochaczew 16.09.2022 20:47 (20 dni temu)

Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów w Sochaczewie

W miniony weekend zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie startowali w Międzynarodowym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta w Sochaczewie. Byla to impreza rankingowa Polskiego Związku Judo, w której na listach startowych umieszczeni byli zawodnicy z klubów między innymi z Włoch czy Litwy.Tuliszkowską sekcję Judo reprezentowali Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak.

Bardzo dobry start jako juniorka młodsza zaliczyła Wiktoria Drożak - startująca w kategorii wagowej -48 kg - która w bloku finałowym wygrała z zawodniczką z Wolbromia, zdobywając brązowy medal. Niewątpliwie jest to duży sukces zawodniczki i dobry prognostyk na przyszłość.

Jan Antoniewicz - startujący w kategorii wagowej -90 kg - przegrał walkę eliminacjyjną z zawodnikiem z Warszawy i odpadl z dalszych walk.

Start w odbywającym się w Sochaczewie turnieju był dla zawodników judo kolejnym sprawdzianem kontrolnym, przygotowującym do wiosennych Mistrzostw Polski Juniorów w 2023 roku.

Wyjazd wspierał sponsor klubu, pan Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis i pan Krzysztof Roman, Burmistrz UGiM w Tuliszkowie.

Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)