Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 03.12.2022 r. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Ocena:

Podsumowanie II Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Konina

Konin 24.08.2022 00:19

Podsumowanie II Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Konina

Drugi Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Konina Piotra Korytkowskiego to już historia. W minioną sobotę, 20 sierpnia, na boisku Miejskiego Ośrodka Wypoczynkowego "Przystań Gosławice" do rywalizacji przystąpiło 7 par męskich.

Jak za pośrednictwem swojego portalu internetowego poinformował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie, turniej przeprowadzono systemem pucharowym "do dwóch przegranych", dzięki czemu rozegrano 11 spotkań. Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwała para sędziów z Konińskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej - Maciej Sypniewski oraz Wiktoria Szklarek.

Po trzech wygranych meczach z rzędu, pierwsze miejsce w turnieju zajęła para złożona z Adama Białożyła oraz Tomasza Guzka.

Po poniesionej jednej porażce, rozgrywając 4 spotkania, druga lokata przypadła dla pary Daniela Kubiaka oraz Krystiana Różyckiego, a trzecia po 5 meczach i dwóch porażkach parze Dawida Niedźwiedzińskiego i Michała Szmańdy.

Najlepsze pary otrzymały nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta oraz partnerów cyklu, a dekoracji zawodników dokonał Zastepca Prezydenta Konina p. Witold Nowak.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie podziękował uczestnikom za udział w zawodach, a zwycięzcom raz jeszcze pogratulował.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie razem z Miastem Konin zapraszają już dziś do udziału w następnym, ostatnim turnieju z cyklu. Z okazji obchodów Narodowego Dnia Sportu, zawody odbędą się 17 września w parach mieszanych (mikst). Regulamin oraz szczegóły dotyczące zapisów odnajdziecie Państwo niebawem na stronie oraz na koncie Facebook'a Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koninie.

Źródło i fotografia: www.mosirkonin.pl


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)