Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 03.12.2022 r. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Ocena:

Summer Judo Training Camp w Chorwacji

Tuliszków, Chorwacja 22.08.2022 23:48

Summer Judo Training Camp w Chorwacji

W dniach 11-19 sierpnia (od czwartku do kolejnego piątku) zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie wzięli udział w Summer Judo Training Camp w Crikvenicy w Chorwacji. W campie uczestniczyła trójka zawodników: Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Jan Antoniewicz wraz trenerem sekcji Judo - Michałem Gajem.

Jak poinformował trener tuliszkowskiej sekcji Judo Michał Gaj, camp w Chorwacji zorganizowany został po raz dwunasty w odległym, ale jakże atrakcyjnym i pięknym kraju.

Na chorwackich matach trenowali zawodnicy z około dwudziestu krajów Europy ale i spoza Starego Kontynentu, między innymi z Francji, Niemiec, Słowacji, Słowenii, Halandii, Austrii, Litwy, Łotwy, Finlandii czy USA lub Kanady.

Podczas zgrupowania odbywały się tylko walki sparingowe, czyli randorii. Było to świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności z medalistami Mistrzostw Europy i Świata.

Jak podkreślił w nadesłanej do naszej redakcji drogą poczty elektronicznej wiadomości trener Gaj, praca wykonana na campie to zaplanowany dalszy etap przygotowawczy zawodników do sezonu, ale także dobra okazja do zapoznania się z inną kulturą oraz atrakcyjnymi miejscami.

Po powrocie klub kontynuuje dalej przygotowania, tym razem na zgrupowaniu Kadry Wojewódzkiej Judo w Cetniewie.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)