Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 03.12.2022 r. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Ocena:

Wizyta srebrnej medalistki olimpijskiej w Uczniowskim Klubie Sportowym Judo Tuliszków

Tuliszków, Rychwał, Władysławowo 19.08.2022 23:26

Wizyta srebrnej medalistki olimpijskiej w Uczniowskim Klubie Sportowym Judo Tuliszków

Srebrna medalistka olimpijska w Judo - pani Aneta Szczepańska - po raz kolejny odwiedziła Uczniowski Klub Sportowy Judo Tuliszków, by szkolić zawodników, którzy przygotowują się do startów w drugim półroczu 2022 roku.
Zawodnicy Tuliszkowskiej sekcji Judo rozpoczęli przygotowania do kolejnego sezonu na początku sierpnia. Były to przygotowania, które miały charakter głównie o motoryczny oraz techniczny.

Plan pracy klubu na sierpień obejmuje udział w Summer Judo Training Camp w Chorwacji i zgrupowaniu Kadry Wojewódzkiej, która odbędzie się w Cetniewie.

W przygotowaniach technicznych pomogła wspomniana Aneta Szczepańska. Treningi dla zawodników polegały na przygotowaniu techniczno-taktycznym.

Dodatkowo odbyło się szkolenie dla nowych trenerów, którzy będą prowadzić zajęcia Judo w nowych miejscowościach, bowiem UKS Judo w Tuliszkowie otwiera właśnie nowe miejsca do treningów. Mowa o Rychwale i Władysławowie.

Klub Judo już teraz zaprasza na zajęcia Judo w Tuliszkowie, Rychwale i Władysławowie oraz na zajęcia Akrobatyki Sportowej w Tuliszkowie. 

Materiał i fotografie: Michał Gaj​

Uczniowski Klub Sportowy Judo


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)