Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 02.12.2022 r. Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Ocena:

Obiekt Rekreacyjno-Sportowy RONDO - przerwa techniczna

Konin 01.08.2022 20:44

Obiekt Rekreacyjno-Sportowy RONDO - przerwa techniczna

Jak informuje portal za pośrednictwem swojego portalu internetowego Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie, od dzisiaj rozpoczęła się przerwa technologiczna na Obiekcie Rekreacyjno Sportowym „Rondo” przy ulicy Al. 1 Maja 1aw Koninie, która potrwa do końca sierpnia.

W dalszej części swojego komunikatu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie nadmienia, że podczas przerwy zostaną przeprowadzone prace remontowo – malarskie oraz porządkowe. Na basenie dojdzie do wymiany wody oraz czyszczenia powierzchni niecki.

Zdaniem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przerwa technologiczna to idealny moment do przeznaczenia basenu na potrzeby przeprowadzenia ćwiczeń ratownictwa wodnego przez lokalne służby straży pożarnej.

Dzisiejszym celem szkolenia strażaków na obiekcie MOSiR-u, było omówienie postępowania w przypadku wpadnięcia do wody w ubraniu specjalnym, hełmie, butach i aparacie ochrony układu oddechowego oraz doskonalenie holowania osoby podtopionej i użycie sprzętu ratownictwa wodnego, takiego jak: rzutka, boja ratownicza, deska ortopedyczna i różne typy kamizelek ratunkowych. Uczestnikami ćwiczeń byli strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie, OSP Rychwał oraz OSP Cukrowania Gosławice.

Jednocześnie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie przypomina, że od dzisiaj pracę wznawia Basen Sportowy Kryty przy ulicy Szymanowskiego 5a, który jest czynny codziennie w godzinach 8:00 – 19:30. MOSiR serdecznie zaprasza.

Źródło i fotografia: www.mosirkonin.pl


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)