Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 28.05.2022 r. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Ocena:

GKS Rzgów z dotacją Narodowego Instytutu Wolności!

Rzgów, Warszawa 26.04.2022 23:07

GKS Rzgów z dotacją Narodowego Instytutu Wolności!

Klub sportowy GKS Rzgów otrzymał dotację z Narodowego Instytutu Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w Warszawie w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich PROO 5 – edycja 2022.Organizacje pozarządowe w ramach otwartego konkursu mogły uzyskać wsparcie na pokrycie wydatków wynikających z nagłych potrzeb powstałych w wyniku wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji i zdarzeń mogących mieć istotny wpływ na skuteczność działania organizacji i realizacji jej celów statutowych.

Projekt sekretarza GKS-u Rzgów Michała Reka pod tytułem: "Z GKS-em trenujemy! – Ligę Mistrzów osiągniemy! – Wymiana uszkodzonych piłkarskich bramek treningowych" został pozytywnie oceniony przez komisję konkursową Narodowego Instytutu Wolności. Pozyskane środki finansowe w kwocie 7500 złotych wpłynęły już na konto klubowe i zostały przeznaczone na zakup nowych bramek treningowych wraz z siatkami.

W dniu dzisiejszym wolontariusze klubu: Robert Frąckowiak, Michał Rek, Mariusz Stolecki i Damian Woźniak złożyli zakupiony sprzęt treningowy, który z pewnością pomoże w realizacji naszych sportowych celów.  Cieszymy się z kolejnego wsparcia dla naszego klubu sportowego!

GKS Rzgów z dotacją


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)