Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 06.12.2023 r. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Ocena:

Plebiscyt na Sportowca Roku

Tuliszków 07.01.2022 12:03

Plebiscyt na Sportowca Roku

Julia Kocimska - zawodniczka UKS Judo Tuliszków, reprezentująca Gminę i Miasto Tuliszków, Powiat Turecki, województwo Wielkopolskie i Liceum Ogólnokształcące w Turku - bierze udział w Plebiscycie na Sportowca Roku (kobiety). Z sukcesem zakończyła etap powiatowy i wojewódzki plebiscytu. Obecnie - zajmując 3. miejsce - walczy o zwycięstwo w etapie Ogólnopolskim. Liczymy na Państwa głosy!Julia o sobie mówi tak:

Cześć wszystkim! Nazywam się Julia Kocimska i mam 16 lat. Trenuję judo w klubie UKS Judo Tuliszków pod czujnym okiem trenera Michała Gaja.

Gdy poszłam na pierwszy trening miałam 10 lat. Od tej pory nie rozstaję się z matą. Judo stało się nie tylko hobby, ale też częścią mnie. Jest to wiele godzin spędzonych na obozach czy campach, ale przede wszystkim na codziennych treningach na macie oraz poza nią.

Jak każdy sport, wymaga wielu poświęceń i wyrzeczeń. Nie sprawia mi to problemu, ponieważ kocham to, co robię. Zawsze daję z siebie 100% i staram się realizować postawione cele.

Ciężka praca owocuje w sukcesy. Mogę pochwalić się medalami z z turniejów ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Jestem kilkukrotną mistrzynią województwa wielkopolskiego. Na Mistrzostwach Polski udało mi się dwukrotnie wywalczyć 5 miejsce.

Obecnie jestem w Kadrze Narodowej oraz Wielkopolskiej Juniorów Młodszych.


Zachęcamy do oddania głosu na Julię. Wystarczy wysłać sms-a o treści FIK.31 na 72355. SMS jest płatny (2,46 zł). Można również zagłosować klikiem. Więcej informacji w poniższym w linku.

Głosowanie trwa do 18 stycznia (wtorek) do godziny 21:00!

https://gloswielkopolski.pl/p/kandydat/julia-kocimska%2C2413491/

Plebiscyt na Sportowca Roku


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)