Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 28.01.2023 r. Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Ocena:

Wspólny dyżur Rzecznika Klienta Energi Obrotu i Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Koninie

Konin 22.06.2021 13:13

Wspólny dyżur Rzecznika Klienta Energi Obrotu i Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Koninie

Zespół Rzecznika Klienta Energi Obrotu i Miejski Rzecznik Konsumentów w Koninie zapraszają mieszkańców na wspólny dyżur. W ramach programu współpracy Energi Obrotu (EOB) z Miejskimi i Powiatowymi Rzecznikami Konsumentów, przedstawiciele rzecznika klienta spółki odwiedzą biuro rzecznika konsumentów w Urzędzie Miejskim w Koninie (ul. Wojska Polskiego 2).


 

 

Dyżur pracowników Energi i Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Koninie odbędzie się w czwartek, 24 czerwca 2021 roku, w godz. 10-15 w sali nr 107. Z uwagi na trwającą pandemię chętni do spotkania z przedstawicielami spółki proszeni są o wcześniejsze umówienie spotkania z Miejskim Rzecznikiem Konsumentów (nr tel. 63 240 11 87, 240 13 52, e-mail: rzecznik@konin.um.gov.pl). Współpracownicy Rzecznika Klienta EOB będą wyposażeni w środki bezpieczeństwa sanitarnego – maseczki, rękawice, środki dezynfekujące oraz przesłonę z pleksiglasu.

Pracownicy zespołu Rzecznika Klienta EOB w trakcie rozmów z mieszkańcami Konina wyjaśnią wątpliwości związane ze sprzedażą energii elektrycznej na miejscu, a jeśli będzie taka potrzeba, przyjmą zgłoszenia do dokładniejszej analizy (np. gdy konieczny będzie kontakt z lokalnym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego). Rzecznik Klienta EOB to instancja, do której klienci mogą zwrócić się, jeśli w wyniku standardowego procesu reklamacji nie otrzymali wystarczająco satysfakcjonującej dla siebie odpowiedzi. W trakcie dyżurów, pracownicy Energi chętnie wysłuchają również rekomendacji klientów, które mogłyby usprawnić codzienną współpracę ze spółką.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)