Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 21.06.2024 r. Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

Ocena: 2
2 0

Jak podwoić środki na zakłady sportowe

15.09.2020 20:19

Jak podwoić środki na zakłady sportowe

Zbyt wąski bankroll*, który blokuje rozsądną i swobodną grę, to problem wielu fanów sportu korzystających zakładów wzajemnych. W efekcie obstawianie wydarzeń sportowych jest nieefektywne i koniec końców mocno ogranicza typujących. Istnieje jednak pięć prostych trików, dzięki którym długofalowe typowanie rezultatów w sporcie staje się nie tylko przyjemne, ale ostatecznie może być również dochodowe. 


Zanim przejdziemy do sedna sprawy, to warto wspomnieć, że ogrywanie firm organizujących zakłady na piłkę nożną lub koszykówkę jest możliwe tylko i wyłącznie w momencie, w którym stawiamy nie tylko systematycznie, ale również i rozsądnie. Musimy mieć z góry ustalony plan działania, na który składa się w pierwszej kolejności stawka. Dobrze dobrane kwoty poszczególnych kuponów i systematyczność ich stosowania mogą zadziałać w dłuższej perspektywie, dlatego też warto przyjrzeć się im już na samym starcie.


Wróćmy jednak do meritum. W tym momencie na polskim rynku zakładów sportowych, który z każdym kolejnym miesiącem jest coraz bardziej rozbudowany, można wyłapać pięć możliwości, które w ostatecznym rozrachunku mogą podbudować indywidualny budżet bukmacherski. Jest to o tyle interesujące, że na tę chwilę legalnie działający na terenie naszego kraju bukmacherzy z licencją Ministerstwa Finansów umożliwiają skorzystanie z niemal wszystkich niżej wymienionych opcji bez żadnych ograniczeń. A to oznacza ni mniej, ni więcej, że można zrealizować prawie wszystkie niemal za jednym razem.


5 prostych sposobów, które ułatwiają grę u bukmachera


Bonusy powitalne: wszyscy legalni bukmacherzy posiadają w swojej ofercie bonusy na start, za pomocą których możemy podwoić wpłacany depozyt. Działa to na bardzo prostych zasadach. Za wpłacone przykładowo 400 zł otrzymujemy od operatora zakładów wzajemnych drugie tyle dodatkowo na grę. Ważne jest to, że wypłata zgromadzonych środków będzie możliwa po spełnieniu określonych warunków, dlatego przed przystąpieniem do gry, należy zapoznać się z dostępnym na stronie buka regulaminem promocji.


Bonusy bez depozytu: coraz częściej na naszym rodzimym rynku pojawiają się tak zwane freebety, dzięki którym można zawrzeć zakład bez ryzykowania swoich własnych środków. Ewentualną wygraną można bez problemów wliczyć do bukmacherskiego budżetu, a ponieważ  wysokość zakładów bez depozytu oscyluje przeważnie w granicach 10-30 złotych, gwarantuje to dodatkowo całkiem rozsądne rozłożenie środka ciężkości na kuponach. Pamiętajcie, że freebety w sporej większości dostępne są tylko, jako bonusy dodatkowe, tak więc uaktywnienie ich jest możliwe dopiero po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego podczas rejestracji nowego użytkownika.


Zakłady bukmacherskie bez ryzyka: ten rodzaj bonusu działa na trochę innych zasadach, choć przy umiejętnym wykorzystaniu, także stanowi dodatek do budżetu i to nie mały (średnio możemy odzyskać aż 100 zł z pojedynczego zakładu). A to wszystko ze względu na to, że przy porażce nie tracimy swojego wkładu. Wraca ona do nas w postaci bonusu, który możemy wykorzystać na kolejne zakłady (taki można znaleźć na stornie betfan.pl), lub czystej gotówki nieobwarowanej żadnymi przeszkodami (można taki zwrot od razu wypłacić). Wszystko zależy od specyfiki konkretnej firmy, więc zachęcamy raz jeszcze do przestudiowania regulaminów poszczególnych przedsiębiorstw.


Bonusy stałe oraz okazjonalne: te dwa ostatnie sposoby podwyższające budżet różnią się od trzech powyżej zaprezentowanych, gdyż stwarzają zdecydowanie większe pole manewru. Ma to związek z tym, że mogą z nich skorzystać zarówno nowi obstawiający, jak i bukmacherscy wyjadacze. Najczęściej tego rodzaju akcje promocyjne łączone są z dużymi wydarzeniami sportowymi, jak na przykład mistrzostwa świata w piłce nożnej czy igrzyska olimpijskie.


Kto udostępnia takie bonusy?


Warto na koniec wspomnieć, że z wyżej opisanych tricków można skorzystać niemal u wszystkich legalnych operatorów zakładów wzajemnych, więc koniec końców możliwości uzyskania dodatkowych środków na grę są naprawę sporo (można przecież założyć jedno konto u każdego operatora). 


* Budżet bukmacherski. Więcej specjalistycznych zwrotów związanych z zakładami wzajemnymi, wraz z dokładnymi opisami, można odnaleźć w tym słowniku najważniejszych zwrotów bukmacherskich.


Wydarzenia sportowe, które można typować online znajdziesz w sekcji Sport.


Należy korzystać, tylko z bukmacherów legalnie działających w Polsce tj. posiadających, wydane przez Ministerstwo Finansów, zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć internet. Uczestnictwo w nielegalnych zakładach bukmacherskich, wiąże się z konsekwencjami narażenia się na wysokie kary pieniężne oraz odpowiedzialność karną. Udział w grach hazardowych wiąże się ryzykiem uzależnienia od gier i utraty pieniędzy postawionych na gry hazardowe.

kibicula Data: 21.09.2020 12:08 ID:12227
aha czyli w skrócie - korzystać z bonusów i promocji - wielkie mi odkrycie

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)