Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 23.01.2020 r. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Ocena:

REISS CUP 2019 NADCHODZI!

06.11.2019 14:47

REISS CUP 2019 NADCHODZI!

Już w listopadzie startuje 9 edycja największego cyklu turniejów piłkarskich dla dzieci w Polsce. Reiss Cup organizowany przez Akademie Piłkarską Reissa oraz Fundację Piotra Reissa to pomysł, który daje okazję młodym zawodnikom sprawdzenia się na tle swoich rówieśników, pozwala zintegrować środowisko piłkarskie i propaguje zdrowy styl życia wśród życia.


W tym roku rywalizacja będzie trwać od 16 listopada do 14 grudnia w aż 12 miejscowościach w całej Polsce. Gospodarzami tegorocznej edycji będą: Gostyń, Rokietnica, Kórnik, Pniewy, Konin, Trzcianka, Krotoszyn, Poznań, Kiszkowo, Rychwał, Pleszew, Wieleń.

„Z roku na rok poziom rozgrywek oraz ich prestiż rośnie. Staramy się podnosić poprzeczkę, co powoli nie jest już tak łatwe, ciągle mamy jednak wiele radości i zapału w tworzeniu Reiss Cup. Dla nas i dla dzieci to długo wyczekiwane święto, które niejako podsumowuje cały rok naszej pracy!” - dodaje Piotr Reiss ambasador akademii.


Każda edycja Turnieju Reiss Cup to duża dawka sportowych emocji, zdrowa rywalizacja, mnóstwo strzelonych bramek oraz głośny doping kibiców. Zawody to także świetna zabawa dla całej rodziny. Na wszystkich uczestników, ich rodzin, okolicznych mieszkańców oraz przybyłych gości czekają m.in. gry, zabawy i konkursy.


W Koninie turniej odbędzie się 30 Listopada i 1 Grudnia w hali „Rondo”,
mieszczącej się na ulicy 1 Maja 1.


Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na trybuny i do gorącego dopingowania podczas tegorocznego Reiss Cup!
 

http://www.akademiareissa.pl/rc2019/


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Postęp prac na basenie GRAND PRIX KOŁO 2020 V Gramy RAZEM dla WOŚP 2020 10. Bieg „Policz się z cukrzycą” W Koninie Tropem Wilczy w Kole II Zimowe Mistrzostwa Miasta Koła w Pływaniu II Liceum Ogólnokształcące im K.K. Baczyńskiego w Koninie mistrzem w koszykówce Mistrzostwa w Dwa Ognie III Puchar Polski Seniorek i Seniorów