Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 20.09.2019 r. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Ocena:

Medyczki na spotkaniu z prezydentem

Konin 17.07.2019 18:09

Medyczki na spotkaniu z prezydentem

- Jesteście marką Konina – powiedział prezydent Piotr Korytkowski do zawodniczek KKPK Medyk Konin podczas wtorkowego spotkania z piłkarkami (16.07). Nie zabrakło opowieści o początkach klubu, transferach, ale i wymagającym trenerze Romanie Jaszczaku, który swoim zawodniczkom stawia wysoko poprzeczkę. To pierwszy raz, kiedy w tak licznym gronie doszło do spotkania utytułowanych zawodniczek z nowymi władzami miasta.


Konińskie piłkarki to wicemistrzynie Polski, zdobywczynie - po raz dziewiąty w historii klubu! - Pucharu Polski w piłce nożnej. Na mecz finałowy, który był rozegrany w czerwcu w Łodzi, pojechał z Medyczkami zastępca prezydenta Konina Witold Nowak. - Jesteśmy z was dumni - podkreślił prezydent Korytkowski.

Jak zaznaczył trener Roman Jaszczak – żeby ta dziedzina sportu się rozwijała między klubem i samorządem musi być współpraca. – My bez was nic nie zrobimy – powiedział.

Trener wręczył prezydentowi klubowy szalik. Zawodniczki i zaproszeni goście z klubu otrzymali pamiątkowe miejskie gadżety w stylu eko.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


MiniFootball - Gromada mistrzem drugiej ligi