Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 22.11.2019 r. Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Ocena:

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolskiej Policji w Siatkówce Plażowej

Turek 24.05.2019 10:40

 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolskiej Policji w Siatkówce Plażowej

W dniu 23 czerwca br. odbędą się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolskiej Policji w Siatkówce Plażowej Turek 2019. Turniej rozegrany zostanie na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku przy ul. Armii Krajowej. Zapraszamy do udziału policjantów z całego kraju.


Zapraszamy policjantów do wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolskiej Policji w Siatkówce Plażowej Turek 2019, które odbędą się w dniach 22-24 czerwca 2019r.

Przyjazd uczestników mistrzostw nastąpi w dniu 22 czerwca 2019 roku do godz. 14.00. Drużyny zakwaterowane będą w Bursie Szkolnej przy ul. Piłsudskiego 5 w Turku.

W dniu 22 czerwca 2019 roku o godz. 1800 w Świetlicy Bursy Szkolnej w Turku odbędzie się uroczyste otwarcie mistrzostw połączone z losowaniem zespołów do poszczególnych grup, z udziałem wszystkich uczestników oraz organizatorów.

Turniej zostanie rozegrany 23 czerwca 2019 r. na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku, ul. Armii Krajowej 1.

Zgłoszenia reprezentacji poszczególnych jednostek policji przyjmowane będą do dnia 10 czerwca 2019 roku. Formularz zgłoszeniowy w formie edytowalnej (imię, nazwisko, nr pesel, nr telefonu uczestników, reprezentowana jednostka), regulamin oraz informacje dot. mistrzostw znajdują się na stronie www.turek.policja.gov.pl w formie pisemnej i przesłane na adres e-mail: rzecznik.turek@po.policja.gov.pl.

Komenda Powiatowa Policji w Turku


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wyciskanie Sztangi: medale Darii Walczykiewicz i Arkadiusz Macudzińskiego w Pucharze Świata Zawodowców ZAWODNICY JU-JITSU NA MISTRZOSTWACH POLSKI PAJJ Olimpiady Specjalne XXV Zimowe Regaty Barbórkowe CZY MAŁY ZOSTANIE TERENERM ROKU?! SUKCES ŁUKASZA BUDNERA NA GALI WEST FIGHTING MMA ZIMOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO ORAZ OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN WSZECHSTRONNOŚCI STYLOWEJ MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE