REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 19.06.2019 r. Imieniny: Gerwazego, Sylwii

Ocena:

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolskiej Policji w Siatkówce Plażowej

Turek 24.05.2019 10:40 (26 dni temu)

 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolskiej Policji w Siatkówce Plażowej

W dniu 23 czerwca br. odbędą się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolskiej Policji w Siatkówce Plażowej Turek 2019. Turniej rozegrany zostanie na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku przy ul. Armii Krajowej. Zapraszamy do udziału policjantów z całego kraju.


Zapraszamy policjantów do wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolskiej Policji w Siatkówce Plażowej Turek 2019, które odbędą się w dniach 22-24 czerwca 2019r.

Przyjazd uczestników mistrzostw nastąpi w dniu 22 czerwca 2019 roku do godz. 14.00. Drużyny zakwaterowane będą w Bursie Szkolnej przy ul. Piłsudskiego 5 w Turku.

W dniu 22 czerwca 2019 roku o godz. 1800 w Świetlicy Bursy Szkolnej w Turku odbędzie się uroczyste otwarcie mistrzostw połączone z losowaniem zespołów do poszczególnych grup, z udziałem wszystkich uczestników oraz organizatorów.

Turniej zostanie rozegrany 23 czerwca 2019 r. na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku, ul. Armii Krajowej 1.

Zgłoszenia reprezentacji poszczególnych jednostek policji przyjmowane będą do dnia 10 czerwca 2019 roku. Formularz zgłoszeniowy w formie edytowalnej (imię, nazwisko, nr pesel, nr telefonu uczestników, reprezentowana jednostka), regulamin oraz informacje dot. mistrzostw znajdują się na stronie www.turek.policja.gov.pl w formie pisemnej i przesłane na adres e-mail: rzecznik.turek@po.policja.gov.pl.

Komenda Powiatowa Policji w Turku


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Policjantka z czarnym pasem 8 sezon rozgrywek 6-stek piłkarskich w Koninie Mistrzostwa Ochotników Złote dziewczyny z Brdowa Ogólnopolskim Dniu Treningowym Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych. Mistrzowie powożenia zapraszają do Rusocic Ministranci z Tuliszkowa zwycięzcami ogólnopolskiego turnieju piłki noznej VII Bieg Mundurowych VI Bieg Pamięci Lotników Sukces mlodzików z Władysławowa