Ocena: 1
1 0

Sukces Konina i konińskiej szermierki

Konin 23.05.2019 16:24

Konin zdobył III miejsce w klasyfikacji powiatów z liczbą mieszkańców do 80 tysięcy, a Koniński Klub Szermierczy III miejsce w klasyfikacji klubów z powiatów do 80 tyś. mieszkańców.

22 maja 2019 w Warszawie odbyło się spotkanie Wiceministra Sportu i Turystyki Jana Widery z przedstawicielami klubów sportowych, miast i województw. Tematem spotkania było podsumowanie wyników współzawodnictwa Systemu Sportu Młodzieżowego w roku 2018.

Miasto Konin zdobyło III miejsce w klasyfikacji powiatów z liczbą mieszkańców do 80 tysięcy. Puchar i list gratulacyjny odebrał Radny Miasta Konina Tadeusz Piguła.

Koniński Klub Szermierczy zdobył III miejsce w klasyfikacji klubów z powiatów do 80 tyś. mieszkańców. Statuetkę i gratulacje odebrali: Antoni Tyczka – członek zarządu i Tadeusz Piguła – fechtmistrz KKSz.