REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 22.11.2019 r. Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Ocena: 1
1 0

Sukces Konina i konińskiej szermierki

Konin 23.05.2019 16:24

Sukces Konina i konińskiej szermierki

Konin zdobył III miejsce w klasyfikacji powiatów z liczbą mieszkańców do 80 tysięcy, a Koniński Klub Szermierczy III miejsce w klasyfikacji klubów z powiatów do 80 tyś. mieszkańców.


22 maja 2019 w Warszawie odbyło się spotkanie Wiceministra Sportu i Turystyki Jana Widery z przedstawicielami klubów sportowych, miast i województw. Tematem spotkania było podsumowanie wyników współzawodnictwa Systemu Sportu Młodzieżowego w roku 2018.

Miasto Konin zdobyło III miejsce w klasyfikacji powiatów z liczbą mieszkańców do 80 tysięcy. Puchar i list gratulacyjny odebrał Radny Miasta Konina Tadeusz Piguła.

Koniński Klub Szermierczy zdobył III miejsce w klasyfikacji klubów z powiatów do 80 tyś. mieszkańców. Statuetkę i gratulacje odebrali: Antoni Tyczka – członek zarządu i Tadeusz Piguła – fechtmistrz KKSz.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wyciskanie Sztangi: medale Darii Walczykiewicz i Arkadiusz Macudzińskiego w Pucharze Świata Zawodowców ZAWODNICY JU-JITSU NA MISTRZOSTWACH POLSKI PAJJ Olimpiady Specjalne XXV Zimowe Regaty Barbórkowe CZY MAŁY ZOSTANIE TERENERM ROKU?! SUKCES ŁUKASZA BUDNERA NA GALI WEST FIGHTING MMA ZIMOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO ORAZ OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN WSZECHSTRONNOŚCI STYLOWEJ MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE