Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 19.06.2019 r. Imieniny: Gerwazego, Sylwii

Ocena: 1
1 0

Sukces Konina i konińskiej szermierki

Konin 23.05.2019 16:24 (27 dni temu)

Sukces Konina i konińskiej szermierki

Konin zdobył III miejsce w klasyfikacji powiatów z liczbą mieszkańców do 80 tysięcy, a Koniński Klub Szermierczy III miejsce w klasyfikacji klubów z powiatów do 80 tyś. mieszkańców.


22 maja 2019 w Warszawie odbyło się spotkanie Wiceministra Sportu i Turystyki Jana Widery z przedstawicielami klubów sportowych, miast i województw. Tematem spotkania było podsumowanie wyników współzawodnictwa Systemu Sportu Młodzieżowego w roku 2018.

Miasto Konin zdobyło III miejsce w klasyfikacji powiatów z liczbą mieszkańców do 80 tysięcy. Puchar i list gratulacyjny odebrał Radny Miasta Konina Tadeusz Piguła.

Koniński Klub Szermierczy zdobył III miejsce w klasyfikacji klubów z powiatów do 80 tyś. mieszkańców. Statuetkę i gratulacje odebrali: Antoni Tyczka – członek zarządu i Tadeusz Piguła – fechtmistrz KKSz.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Policjantka z czarnym pasem 8 sezon rozgrywek 6-stek piłkarskich w Koninie Mistrzostwa Ochotników Złote dziewczyny z Brdowa Ogólnopolskim Dniu Treningowym Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych. Mistrzowie powożenia zapraszają do Rusocic Ministranci z Tuliszkowa zwycięzcami ogólnopolskiego turnieju piłki noznej VII Bieg Mundurowych VI Bieg Pamięci Lotników Sukces mlodzików z Władysławowa