Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 21.05.2019 r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ocena:

KKSz Konin wywalczył złoty medal drużynowo i 1 miejsce w klasyfikacji klubowej.

Konin 06.05.2019 11:42 (15 dni temu)

KKSz Konin wywalczył złoty medal drużynowo i 1 miejsce w klasyfikacji klubowej.

Podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krakowie, gdzie KKSz Konin wywalczył złoty medal drużynowo i 1 miejsce w klasyfikacji klubowej.


 

 

 

 

 

Szabla dziewcząt indywidualnie

 

1. CIEŚLAR Julia (Zagłębiowski klub Szermierczy)

2. ROWIŃSKA Emilia (AZS AWF WARSZAWA)

3. MALISZEWSKA Weronika (UKS 13 BIAŁYSTOK)

3.LENKIEWICZ Zuzanna (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)

5. MALGREM Klaudia (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)

6. BARTOSZ Roksana (DRAGON ŁÓDŹ)

7. PORADA Zuzanna (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)

8. ZAJĄC Ewa (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIE)

 

Ćwierćfinały:

Cieślar Julia – Porada Zuzanna 15/9

Maliszewska Weronika – Bartosz Roksana 15/11

Lenkiewicz Zuzanna – Malgrem Klaudia 15/10

Rowińska Emilia – Zając Ewa 15/12

 

Półfinały:

Cieślar Julia – Maliszewska Weronika 15/3

Rowińska Emilia – Lenkiewicz Zuzanna 15/9

 

Finał:

Cieślar Julia – Rowińska Emilia 15/7

 

 

Szabla chłopców indywidualnie

 

1. HRYCIUK Szymon (PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)

2. GAŁECKI Rafał (AZS AWF WARSZAWA)

3. KAJOR Krzysztof (PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)

3. PELIŃSKI Oskar (Zagłębiowski klub Szermierczy)

5. RYCHTA Krzysztof (MUKS VICTOR WARSZAWA)

6. ADAMUS Maciej (Szermierka Wołomin)

7. GLANC Sebastian (KKSZ KONIN)

8. STASIAK Olaf (KKSZ KONIN)

 

Ćwierćfinały:

Gałecki Rafał – Rychta Krzysztof 15/12

Kajor Krzysztof – Kusak Filip – czarna kartka

Hryciuk Szymon – Adamus Maciej 15/4

Peliński Oskar – Glanc Sebastian 15/4
 

Półfinały:

Gałecki Rafał – Kajor Krzysztof 15/13

Hryciuk Szymon – Peliński Oskar 15/5

 

Finał:

Hryciuk Szymon – Gałecki Rafał 15/8

 

 

Szabla dziewcząt drużynowo

 

1. TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC I

- Kozieł Klaudia

- Lenkiewicz Zuzanna

- Porada Zuzanna

- Zając Ewa

2. AZS AWF WARSZAWA I

- Gałecka Natalia

- Laskowska Marta

- Laskowska Natalia

- Rowińska Emilia

3. ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

- Cieślar Julia

- Kordel Kalina

- Sałata Amelia

- Wójcik Gabriela

4. UKS HAJDUCZEK OLSZTYN

5. TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC II

6. DRAGON ŁÓDŹ

7. KKSZ KONIN I

- Hadj Bachir Aischa

- Koziarska Natalia

- Wałowska Julia

- Woźniak Nikola

8. KKSZ KONIN II

- Baniecka Martyna

- Buselt Zuzanna

- Dzięcielak Martyna

- Pakuła Karina

 

Ćwierćfinały:

TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC I – DRAGON ŁÓDŹ 45/31

UKS HAJDUCZEK OLSZTYN – KKSZ KONIN I 45/24

AZS AWF WARSZAWA I – TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC II 45/43

ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY – KKSZ KONIN II 45/25

 

Półfinały:

TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC I – UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 45/28

AZS AWF WARSZAWA I – ZAGŁĘBKOWSKI KLUB SZERMIERCZY 45/38

 

Finał:

TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC I – AZS AWF WARSZAWA I 45/31

 

Walka o III miejsce:

ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY – UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 45/39

 

 

Szabla chłopców drużynowo

 

1. KKSZ KONIN I

- Glanc Sebastian

- Jedwabny Gracjan

- Nowinowski Kacper

- Stasiak Olaf

2. PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE

- Hryciuk Szymon

- Józefowski Filip

- Kajor Kszysztof

- Zajęc Kacper

3. ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

- Brosch Max

- Kopeć Dawid

- Nowak Adrian

- Peliński Oskar

4. KKSZ KONIN II

- Hadj Bachir Sofien

- Jarek Gabriel

- Sikorski Kamil

- Silbert Paweł

5. AZS AWF WARSZAWA

6. MUKS VICTOR WARSZAWA

7. SZERMIERKA WOŁOMIN

8. UKS 13 BIAŁYSTOK

 

Ćwierćfinały:

KKSZ KONIN I – AZS AWF WARSZAWA 45/34

KKSZ KONIN II – SZERMIERKA WOŁOMIN 45/40

ZAGŁĘBKOWSKI KLUB SZERMIERCZY – MUKS VICTOR WARSZAWA 45/28

PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE – UKS 13 BIAŁYSTOK 45/39

 

Półfinały:

KKSZ KONIN I – KKSZ KONIN II 45/36

PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE – ZAGŁĘBKOWSKI KLUB SZERMIERCZY 45/38

 

Finał:

KKSZ KONIN I – PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 45/43

 

Walka o III miejsce:

ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY – KKSZ KONIN II 45/30

 

Klasyfikacja klubowa:

1. KKSZ KONIN - 96

2. AZS AWF WARSZAWA - 90
3. AZS AWF POZNAŃ - 74


Klasyfikacja województw:
1. ŚLĄSKIE - 342
2. WIELKOPOLSKIE - 257
3. MAZOWIECKIE - 235

 

W OOM startowali także zawodnicy ze Stowarzyszenia Sportu i Rekreacji w Kramsku. Indywidualnie Malcer Albert był 39, a drużynowo Malcer Albert, Pawłowski Jakub i Piguła Jan wywalczyli 11 miejsce (wywalczyli 2 punkty).

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:



Najczęściej przeglądane informacje:


Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski OYAMA KARATE w Kata i Kumite Wiosenny rajd Jeżdziecki puchar w Starym Mieście Dwa medale konińskich zawodniczek w Akademickich Mistrzostwach Polski w Poznaniu IV Bieg Wilczyński - 2 czerwca 2019 r Złoto dla siatkarek LZS ReklamowyGadżet Osiecza w Ogólnopolskim Turnieju Finałowym 15 medali dla Klubu Oyama Karate Puchar Wielkopolski Karate Shin Kyokushin Bryczką po Ślesinie