Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 21.05.2019 r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ocena:

JOKER’S GRODZIEC – NOWA INICJATYWA

Grodziec 03.05.2019 10:45 (19 dni temu)

JOKER’S GRODZIEC – NOWA INICJATYWA

 

    Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w naszej gminie zawiązała się grupa motocyklowa. Joker'S Grodziec - bo taką nazwę nosi nowo powstałe stowarzyszenie liczy obecnie 22 członków. Tworzą je ludzie, których połączyło nie tylko zamiłowanie do prędkości i pasja do dwóch kółek, ale przede wszystkim chęć niesienia pomocy i dawania radości innym.


   Przed Stowarzyszeniem nowy sezon motocyklowy, bogaty w różne inicjatywy: zloty, akcje, podróże, wycieczki itp. Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się zrealizować zakładane cele, zmieniając jednocześnie społeczny stereotyp opinii o użytkownikach motocykli.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski OYAMA KARATE w Kata i Kumite Wiosenny rajd Jeżdziecki puchar w Starym Mieście Dwa medale konińskich zawodniczek w Akademickich Mistrzostwach Polski w Poznaniu IV Bieg Wilczyński - 2 czerwca 2019 r Złoto dla siatkarek LZS ReklamowyGadżet Osiecza w Ogólnopolskim Turnieju Finałowym 15 medali dla Klubu Oyama Karate Puchar Wielkopolski Karate Shin Kyokushin Bryczką po Ślesinie