REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 21.05.2019 r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ocena:

XII Wyścig Kolarski Nad Wartą

Koło 02.05.2019 09:39 (20 dni temu)

XII Wyścig Kolarski Nad Wartą

4 i 5 maja 2019 r. zapraszamy wszystkich miłośników kolarstwa na XII Wyścig Kolarski „Nad Wartą”. Impreza, od kilku lat gromadzi wielu sympatyków kolarstwa nie tylko z naszego miasta, ale i całego kraju.


W sobotę 4 maja rozegrana zostanie jazda indywidualna na czas na trasie Dąbrowice Częściowe z nawrotem. START, godz. 15.00.

Natomiast w niedzielę 5 maja odbędzie się wyścig ze startu wspólnego na trasie Koło – Babiak – Koło. START, godz. 11.00.

Informacja od organizatora zawodów: Zamknięte ulice: Sienkiewicza od Policji do Kościołów od godz. 12.30 do 14.00 (od strony obwodnicy dojazd do Kościołów)


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski OYAMA KARATE w Kata i Kumite Wiosenny rajd Jeżdziecki puchar w Starym Mieście Dwa medale konińskich zawodniczek w Akademickich Mistrzostwach Polski w Poznaniu IV Bieg Wilczyński - 2 czerwca 2019 r Złoto dla siatkarek LZS ReklamowyGadżet Osiecza w Ogólnopolskim Turnieju Finałowym 15 medali dla Klubu Oyama Karate Puchar Wielkopolski Karate Shin Kyokushin Bryczką po Ślesinie